Electrolux EIV8457

(0)

Kód: 087658

Výrobca:

Typ ohrevu : Indukčný
Počet varných zón : 5
Prepojenie varných zón : Áno
Ovládanie : Dotykové 9 krokov
Zvýšený výkon Boost : Áno
Rozmery VxŠxH (mm): 44x780x490

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

529,00 € s DPH

440,83 € bez DPH

Indukčný varný panel, Šírka 80 cm, Farba : čierna , Ovládanie: Roadrunner 9 Step, Typ rámčeka: zošikmený - 1 hrana, Osvetlené ovládacie prvky,Indukčné zóny s funkciou zvýšenia výkonu, Detekcia hrnca, Celkový elektrický príkon (W): 7350, Bezpečnostné prvky: automatické vypnutie, Ovládacie funkcie: 3 krokové využitie zvyškového tepla, akustický signál, automatické zahriatie, rýchle ohriatie - funkcia Booster, detský zámok, Časovač, Eco časovač, Hob-hood connection, zámok tlačítok, Left & Right Bridge, minútka, Pause, Vypnutie zvuku, Ukazovateľ času, Rozmery VxŠxH (mm): 44x780x490

Bridge.
Funkcia Bridge nášho indukčného varného panela umožňuje skombinovať dve samostatné varné zóny a vytvoriť jeden veľký povrch. Vďaka automatickému zosúladeniu nastavenia teploty a času je ideálna na využitie veľkých panvíc a pekáčov na maximum.


bridge


Prispôsobený veľkosti vašich panvíc so samonastaviteľnými zónami varného panela Infinite.

Samonastavovacie varné zóny varného panela Infinite sa hneď po zakrytí prispôsobia veľkosti vašich hrncov. Zóny ponúkajú úplné pokrytie a bez ohľadu na veľkosť hrnca poskytujú ohrev bez straty výkonu. Užívajte si presné a účinné varenie s našimi samonastavovacími zónami. 

prisp

Komfort pri varení s funkciou Hob2Hood®.
Funkcia Hob2Hood® bezdrôtovo pripojí varný panel k odsávaču pár. Začnite variť a odsávač pár automaticky upraví nastavenia, čím poskytne najlepšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom paneli. Robí ťažkú prácu za vás, takže vaša myseľ – a vaše ruky – sa môžu venovať vareniu. 

Hob2Hood

Posúvne ovládanie.
Keď položíte panvicu na varný panel, automaticky sa rozsvieti posuvné ovládanie. Takže automaticky viete, ktorý ovládací prvok použiť na varenie. Jednoducho posunutím prsta vyberte požadovanú teplotu pre svoj pokrm a onedlho si budete môcť užiť chutné výsledky. 

direct

Intenzívny ohrev, okamžite s funkciou PowerBoost.
Zapnite funkciu PowerBoost pre okamžitý prísun tepla počas varenia. Je ideálna na rýchlejšiu prípravu jedál. Môžete nechať zovrieť vodu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a pripraviť panvice na prudké opečenie, keď ich potrebujete.

PowerBoost

Technické parametre

Farba Čierna
Typ varného panela Indukčný
Typ rámčeka skosená hrana
Počet varných zón/horákov 5
Celkový príkon ( W ) 7350
Napätie ( V ) 220-240/400V2N
Funkcia Boost 5 x
Ukazovateľ zvyškového tepla Ano
Ovládanie Elektronické dotykové
Počet krokov ovládania 9
Šírka ( cm ) 80
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 44x780x490
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto