Získajte darčekové poukazy v hodnote až 800 EUR!

Získajte darčekové poukazy v hodnote až 800 EUR!

ŽITE A NAKUPUJTE UDRŽATEĽNE Myslite s nami na svoju budúcnosť a vybavte si domácnosť inteligentnými a úspornými spotrebičmi AEG. Za nákup vybraných modelov môžete získať poukážky na nákup tovaru u našich partnerov Lunys alebo Freshlabels, ktorí sa, rovnako my, usilujú o zdieľanie a šírenie princípov udržateľnosti.   Ponuka platí od 17. 10. do 18. 12. 2022.   VARTE ZDRAVO, CHUTNE A BEZ PLYTVANIA Pri príprave pokrmov stavte na kvalitné, čerstvé suroviny a čo najšetrnejší spôsob spracovania. Naše k [...]  Viac..
Získajte darček v hodnote až 99 EUR

Získajte darček v hodnote až 99 EUR

Výkon a všestrannosť na dokonalé upratovanie K vybraným vysávačom môžete teraz získať darček k nákupu v hodnote až 99 eur. Doprajte si čistý a útulný domov bez námahy a zakúpte si niektorý z tyčových alebo vreckových vysávačov. Ponuka platí od 3. 10. do 30. 11. 2022. Nákup K nákupu vybraných modelov vysávačovteraz získate darček v hodnote až 99 eur. Registrácia Zakúpený vysávač zaregistrujte do 10 dní od nákupu.Počas registrácie potvrďte záujem o darček a prihlástesa k odber [...]  Viac..
WHIRLPOOL - DODAJTE SVOJEJ KUCHYNI NÁDYCH HREJIVEJ NOSTALGIE S NOVÝMI RUSTIKÁLNYMI SPOTREIČMI

WHIRLPOOL - DODAJTE SVOJEJ KUCHYNI NÁDYCH HREJIVEJ NOSTALGIE S NOVÝMI RUSTIKÁLNYMI SPOTREIČMI

Dodajte svojej kuchyni nádych hrejivej nostalgie s novými rustikálnymi spotrebičmi Whirlpool a Indesit       Január 2021–Kuchyne v rustikálnom štýle v sebe kombinujú romantiku vidieka a lásku k časom dávno minulým. Tento štýl nás prenáša do doby, kedy čas plynul pomalšie a babičkinou kuchyňou sa niesla neodolateľná vôňa domáceho chleba. Niet preto divu, že je tak obľúbený. Dnes sa s ním ale nestretnete iba na chalupách a chatách, ale aj v mestských bytoch. Prináša totiž domov vľúdny kľud aj hrejivú útu [...]  Viac..
AEG - INDUKČNÉ PANELY - NENAHRADITEĽNÝ POMOCNÍK PRI VARENí

AEG - INDUKČNÉ PANELY - NENAHRADITEĽNÝ POMOCNÍK PRI VARENí

Nenahraditeľný pomocník pri varení Túžite doma pripravovať jedlá ako profesionáli? Potom potrebujete spoľahlivý a presný varný panel, ktorý vždy bleskovo splní vaše pokyny. Naše indukčné varné panely sú vybavené intuitívnym posuvným dotykovým ovládaním, s ktorým okamžite zmeníte výkon varnej zóny. Vďaka funkcii FlexiBridge môžete spojiť viac varných zón do jednej veľkorysej plochy na varenie vo veľkých nádobách. Nečakaná variabilita. Bezkonkurenčná rýchlosť Indukčné varné [...]  Viac..
NOVINKA od Oravy - Zvhlčovač vzduchu

NOVINKA od Oravy - Zvhlčovač vzduchu

Zvlhčite vzduch u vás doma a užívajte si benefity aromaterapie Zima je náročným obdobím, kedy nášmu telu chýba dostatok živín v strave, ľahšie podľahneme virózam, zvlášť v prípade oslabenej imunity. Ani vonkajšie podmienky nie sú pre naše telo priaznivé. Chlad v exteriéri sa nepriaznivo podpisuje na stave našej pleti, pre nedostatok slnečného žiarenia chýba telu vitamín D. Medzi štyrmi stenami, v našich domovoch nás zas atakuje príliš suchý vzduch, ktorý je dôsledkom nadmerného kúrenia v domácnosti.  [...]  Viac..
  • 1
Zobrazuje sa 1 - 5 z 5 (1 Strana)