Urobte si párty kdekoľvek

Urobte si párty kdekoľvek

Roztancujte sa v rytme perfektného zvuku reproduktora JBL PartyBox STAGE 320 . Zvuk JBL Pro a veľké dunivé basy naplnia širokú zvukovú scénu a rozhýbu Vás aj známych, zatiaľ čo ich oči poteší adaptívna svetelná show víriacich hviezdnych svetiel. Konštrukcia ktorá Vás očarí ! Pevná teleskopická rukoväť a kvalitné kolieska znamenajú, že JBL PartyBox Stage 320 môžete prevážať takmer kdekoľvek a párty Vám nezruší ani malý dážď vďaka odolnosti voči striekajúcej vode. Reproduktor poskytuje až 18 hodín prehrávania [...]  Viac..
Oslnivá svetelná show s neuveriteľným zvukom

Oslnivá svetelná show s neuveriteľným zvukom

Reproduktory od JBL Vás očaria nielen svojím kvalitným zvukom ale aj úžasnými vlastnosťami. Výkonný zvuk JBL Pro Sound rozozvučí malé aj veľké priestory a tá správna párty sa môže začať ! Do Vašej obľúbenej hudby Vás bude sprevádzať svetelná show . Reproduktory môžete vziať so sebou všade, sú odolné voči striekajúcej vode takže zábava pri bazéne im nerobí problém . Vychutnajte si ešte viac zábavy s párty zvukovými efektmi, ktoré nemožno ignorovať. Vyberte si podtlakovú trúbu, potlesk — dokonca aj „hučanie“ [...]  Viac..
WHIRLPOOL - DODAJTE SVOJEJ KUCHYNI NÁDYCH HREJIVEJ NOSTALGIE S NOVÝMI RUSTIKÁLNYMI SPOTREIČMI

WHIRLPOOL - DODAJTE SVOJEJ KUCHYNI NÁDYCH HREJIVEJ NOSTALGIE S NOVÝMI RUSTIKÁLNYMI SPOTREIČMI

Dodajte svojej kuchyni nádych hrejivej nostalgie s novými rustikálnymi spotrebičmi Whirlpool a Indesit       Január 2021–Kuchyne v rustikálnom štýle v sebe kombinujú romantiku vidieka a lásku k časom dávno minulým. Tento štýl nás prenáša do doby, kedy čas plynul pomalšie a babičkinou kuchyňou sa niesla neodolateľná vôňa domáceho chleba. Niet preto divu, že je tak obľúbený. Dnes sa s ním ale nestretnete iba na chalupách a chatách, ale aj v mestských bytoch. Prináša totiž domov vľúdny kľud aj hrejivú útu [...]  Viac..
AEG - INDUKČNÉ PANELY - NENAHRADITEĽNÝ POMOCNÍK PRI VARENí

AEG - INDUKČNÉ PANELY - NENAHRADITEĽNÝ POMOCNÍK PRI VARENí

Nenahraditeľný pomocník pri varení Túžite doma pripravovať jedlá ako profesionáli? Potom potrebujete spoľahlivý a presný varný panel, ktorý vždy bleskovo splní vaše pokyny. Naše indukčné varné panely sú vybavené intuitívnym posuvným dotykovým ovládaním, s ktorým okamžite zmeníte výkon varnej zóny. Vďaka funkcii FlexiBridge môžete spojiť viac varných zón do jednej veľkorysej plochy na varenie vo veľkých nádobách. Nečakaná variabilita. Bezkonkurenčná rýchlosť Indukčné varné [...]  Viac..
NOVINKA od Oravy - Zvhlčovač vzduchu

NOVINKA od Oravy - Zvhlčovač vzduchu

Zvlhčite vzduch u vás doma a užívajte si benefity aromaterapie Zima je náročným obdobím, kedy nášmu telu chýba dostatok živín v strave, ľahšie podľahneme virózam, zvlášť v prípade oslabenej imunity. Ani vonkajšie podmienky nie sú pre naše telo priaznivé. Chlad v exteriéri sa nepriaznivo podpisuje na stave našej pleti, pre nedostatok slnečného žiarenia chýba telu vitamín D. Medzi štyrmi stenami, v našich domovoch nás zas atakuje príliš suchý vzduch, ktorý je dôsledkom nadmerného kúrenia v domácnosti.  [...]  Viac..
  • 1
Zobrazuje sa 1 - 5 z 5 (1 Strana)