Orava Crater XXL

(0)

Kód: 087073

Výrobca:

Výkon : 150 W
Napájanie : akumulátor/sieťové
Vstupy : USB, 1 x vstup pre mikrofón, AUX IN,Guitar vstup
Mikrofón : Áno
Výdrž batérie : 4 hod

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

249,00 € s DPH

207,50 € bez DPH

Zažite perfektnú zábavu s hudbou na rodinných oslavách, s kamarátmi v sprievode Vaších obľúbených hudobníkov. Párty reproduktor Vám ponúka hudobný zážitok z 3 reproduktorov - 1x10" subwoofer, 1x8" basový reproduktor, 1x1" výškový reproduktor.Hudbu si môžete púšťať z rôznych zdrojov. Technológia Bluetooth Vám zabezpečí jednoduché pripojenie cez telefón alebo notebook či tablet. Reproduktor má vo výbave aj USB, AUX, Line IN, Guitar, Mic alebo FM rádio, ktoré sa samo postará o výber hudby. Chcete sa zahrať na DJ? Multifunkčný reproduktor Vám ponúka DJ PRO efekty, ktoré Vám vytvoria úpravu hudby.(SCRATCH, YEAH, LASER, BEAT BOX) Očarí Vás aj funkcia Karaoke, s ktorou sa zábava posunie o level vyššie .V balení nájdete aj 2 mikrofóny a diaľkové ovládanie pre pohodlnejšie ovládanie. Celkový hudobný výkon je 150 W.

Perfektný výkon.
Vysoko výkonný reproduktor Orava Crater XXL Vás prekvapí precíznou a ušiam lahodiacou reprodukciou hudobných kúskov bez ohľadu na žáner - užite si hudbu bez šumov, trasu, prenikavo znejúcich výšok či duniacich basov. A to vďaka 3 reproduktorom - 1x10" subwoofer, 1x8" basový reproduktor, 1x1" výškový reproduktor. 

vykon


Jednoduchý transport.

Umiestnenie reproduktora v miestnosti nebolo nikdy tak jednoduché - vďaka kolieskam na podvozku a bočných rúčkach už sa nemusíte báť zložitého transportu po kobercoch či schodoch. 

kolieska

Široký výber zdrojov.
Funkcia bluetooth Vám umožní reproduktor spárovať s mobilom či tabletom. Ponúka Vám aj klasické vstupy, napríklad cez USB, AUX vstup, LINE IN, MIC na zapojenie karaoke mikrofónov a Guitar vstup, takže si k párty reproduktoru môžete pripojiť aj elektrickú gitaru a zahrať si svoj obľúbený hit s hviezdami koncertných pódií. Orava Crater XXL má zabudované aj klasické FM rádio, ktoré si môžete pustiť počas prestávky medzi tanečnými kolami. 

prip

Staňte sa DJ-om.
Extra výkonný párty reproduktor Orava Crater XXL disponuje ekvalizérom a nápaditými DJ Pro efektami. Zahrajte sa na dídžeja a upravte svoj hit v rôznych režimoch - Yeah, Scratch, Laser či Beat Box!. 

dj

Pohodlie nadovšetko .
Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie, takže zmeniť song, či odpáliť ďalší karaoke hit môžete aj bez toho, že by ste sa zdvihli z gauča.  

dialkove

Karaoke nesmie chýbať na žiadnej párty.
Skúšali ste niekedy karaoke? Ak nie tak Vám ručíme že sa výborne pri tom zabavíte, odreagujete, zasmejete a spomeniete si na hity, ktoré ovplyvnili práve Vaše životy. Príslušenstvo párty reproduktora Orava dopĺňajú 2 karaoke mikrofóny.

karaoke

Technické parametre

Farba Čierna
Displej Ano
Zvukový výkon 100 - 200 W
Napájanie Sieťové/Akumulátor
Typ batérie Li-ion 12V, 2400 mAh
Tuner AM/FM Digitálny
USB vstup Ano
AUX (audio) vstup Ano
Vstup na mikrofón Ano
Guitar vstup Ano
Karaoke Ano
DJ PRO efekty Ano
Podsvietenie Áno
Subwoofer Ano
Bluetooth Ano
CD prehrávač Nie
Kazetový prehrávač Nie
Výstup na slúchadlá Nie
Rozmery V x Š x H (mm) 990 x 330 x 360
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu