Orava Crater-6 BR

(0)

Kód: 083331

Výrobca:

Prenosný reproduktor
Konštrukcia : prenosný
Výkon RMS : 10 W
Výdrž batérie : 5 hod
Rádio : Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

39,90 € s DPH

33,25 € bez DPH

Noste si svoju obľúbenú hudbu všade so sebou! V perfektnej kvalite sa Vám o to postará prenosný reproduktor Orava Crater, ktorý vďaka Bluetooth technológii jednoducho spárujete so svojím telefónom či tabletom, hoci ich máte vo vrecku či v ruksaku.

Mini rozmery a jednoduché prenášanie.
Reproduktor Orava Crater Vás očarí svojím maxi výkonom. Kompaktný tvar, nízka gramáž a pribalená šnúrka na zavesenie Vám uľahčí prenášanie.Môžete si ho zavesiť na batoh, alebo vďaka šnúrke prevesenej cez zápästie ho pevne uchopíte do ruky, aby Vám do kroku hral váš obľúbený song.

kompat

Perfektný zvuk.
Hudba, ktorá pôjde z prenosného reproduktora, Vám svojou kvalitou rozprúdi krv v žilách a vaše telo dostane do tanca. Vychutnať songy v skvelej kvalite si tak môžete viac ako len sluchom.

zvuk

Výborný aj na pláž.
Orava Crater disponujú vodotesnosťou, takže pri počúvaní hudby v exteriéri Vás nezastaví ani dážď. Užiť hudbu naplno si môžete s priateľmi aj pri bazéne.

voda

Už žiadne káble.
Bezdrôtová technológia Bluetooth Vám umožní používanie bez akýchkoľvek káblov stačí spárovať reproduktor so zdrojom hudby a tá zaznie nahlas v jasných, čistých tónoch, s vyladenými basmi a v perfektnej dynamike. Hudbu si môžete užívať pri jazde bicyklom, na prechádzke prírodou, kde práve skvelá hudba vytvorí úžasnú atmosféru.

bluetooth

True Wireless Stereo.
Reproduktor Orava Crater môžete používať samostatne alebo môžete spárovať naraz dva Crater reproduktory, vďaka funkcii True Wireless Stereo (TWS) Vám z nich zaznie parádny stereo zvuk.

true

Technické parametre

Farba Čierna
Displej Nie
Bluetooth Ano
Slot na SD kartu Nie
Zvukový výkon 10W
Napájanie Sieťové/Akumulátor
Typ batérie Li-Ion 2200 mAh
Tuner AM/FM Digitálny
USB vstup Nie
AUX (audio) vstup Ano
Vstup na mikrofón Nie
Bluetooth Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 220 x 70 x 70
Hmotnosť ( kg ) 0,41
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu