Orava Crater-4

(0)

Kód: 083358

Výrobca:

Prenosný reproduktor
Konštrukcia : prenosný
Výkon RMS : 20 W
Výdrž batérie : 7 hod
Rádio : Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

49,90 € s DPH

41,58 € bez DPH

Noste si svoju obľúbenú hudbu všade so sebou! V perfektnej kvalite sa Vám o to postará prenosný reproduktor Orava Crater, ktorý vďaka Bluetooth technológii jednoducho spárujete so svojím telefónom či tabletom, hoci ich máte vo vrecku či v ruksaku.

Mini rozmery a jednoduché prenášanie.
Reproduktor Orava Crater Vás očarí svojím maxi výkonom. Kompaktný tvar, nízka gramáž a pribalená šnúrka na zavesenie Vám uľahčí prenášanie.Môžete si ho zavesiť na batoh, alebo vďaka šnúrke prevesenej cez zápästie ho pevne uchopíte do ruky, aby Vám do kroku hral váš obľúbený song.

kompat

Perfektný zvuk.
Hudba, ktorá pôjde z prenosného reproduktora, Vám svojou kvalitou rozprúdi krv v žilách a vaše telo dostane do tanca. Vychutnať songy v skvelej kvalite si tak môžete viac ako len sluchom.

zvuk

Výborný aj na pláž.
Orava Crater disponujú vodotesnosťou, takže pri počúvaní hudby v exteriéri Vás nezastaví ani dážď. Užiť hudbu naplno si môžete s priateľmi aj pri bazéne.

vodeodolny

Už žiadne káble.
Bezdrôtová technológia Bluetooth Vám umožní používanie bez akýchkoľvek káblov stačí spárovať reproduktor so zdrojom hudby a tá zaznie nahlas v jasných, čistých tónoch, s vyladenými basmi a v perfektnej dynamike. Hudbu si môžete užívať pri jazde bicyklom, na prechádzke prírodou, kde práve skvelá hudba vytvorí úžasnú atmosféru.

bluetooth

True Wireless Stereo.
Reproduktor Orava Crater môžete používať samostatne alebo môžete spárovať naraz dva Crater reproduktory, vďaka funkcii True Wireless Stereo (TWS) Vám z nich zaznie parádny stereo zvuk.

true

Technické parametre

Farba Sivá
Displej Nie
Bluetooth Ano
Slot na SD kartu Áno
Zvukový výkon 20 W
Napájanie Sieťové/Akumulátor
Typ batérie Li-Ion 3x 2 200 mAh
Tuner AM/FM Digitálny
USB vstup Ano
AUX (audio) vstup Ano
Vstup na mikrofón Nie
Podsvietenie Nie
Bluetooth Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 223 x 102 x 102
Hmotnosť ( kg ) 1,15 kg
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu