Orava RR-51 A

(0)

Kód: 081135

Výrobca:

Rádio s CD prehrávačom
Podpora formátov : MP3/WMA
Tuner : 
analógový stereo AM/FM
USB vstup : 
Áno
Napájanie : sieť 230V

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

109,00 € s DPH

90,83 € bez DPH

Rádioprijímač Orava v retro dizajne. Určite uspokojí aj potreby súčasného zákazníka, ktorému nestačí len rádio, ale svoju obľúbenú hudbu má aj na CD-nosičoch alebo na USB kľúči. O kvalitný zvuk rádia sa starajú 2 širokopásmové reproduktory s výkonom 2× 5 W, takže si lepšie vychutnáte každý takt. Rádio Vám chytí desiatky rádiostaníc ktoré jednoducho vyhľadáte cez analógový AM/FM tuner a vďaka podsvietenej stupnici rádiových staníc s tým nebudete mať problém ani v noci. Keď odklopíte vrchnú dosku prístroja,tak sa dostanete k CD prehrávaču, ktorý sa na rozdiel od nostalgicky poňatého ovládania rádia, ovláda štandardne komfortne ako pri akomkoľvek súčasnom CD prehrávači. Na bočnej strane je vstup pre USB/ MP3 prehrávač a výstup pre slúchadlá, ak Vašou hudbou nechcete rušiť svoje okolie. Benefitom rádia Orava RR-51 A je že v balení nájdete aj diaľkové ovládanie.

Krásne retro.
Rádio je vytvorené v retro dizajne – tak, ako sa vyrábalo kedysi. Keď drevo a kov boli obľúbeným materiálom, keď veci boli poctivo krásne a lahodili oku svojím precíznym spracovaním. 

dizajn


Počúvajte Vaše obľúbené stanice.

Zariadenie disponuje AM/FM rádiom s manuálnym vyhľadávaním rádiostaníc (AM - rádiostanice v pásme veľmi krátkych vĺn, FM - rádiostanice v pásme dlhých, stredných a krátkych vĺn). 

am

Pustite si hudbu z USB.
Retro rádio má vo výbave aj USB vstup, vďaka ktorému môžete používať USB kľúč a prehrávať skladby aj z neho. Takisto ho možno použiť na nabíjanie iných zariadení, ktoré sú vybavené USB vstupom. 

usb

Kvalitné prevedenie.
Pri prehrávaní zvuku je veľmi dôležité, aby bol zvuk kvalitný. Užite si hudbu bez šumov, chrapšťania, rušivých tónov, zariadenie by malo verne reprodukovať reálny zvuk tak, aby potešil Vaše uši. Naviac je rádio vyrobené z pravého dreva čo pôsobí veľmi luxusne.

drevo

Nemusíte vyhadzovať Vaše obľúbené CD .
Zariadenie disponuje mechanikou na prehrávanie CD . To určite poteší všetkých, ktorí sa svojej kolekcie CD nechcú vzdať len preto, že vraj všetko je už na webe. Čistý, jasný a nekomprimovaný zvuk z CD nosiča má ešte stále veľa svojich verných fanúšikov.  

cd

Technické parametre

Farba Hnedá
Displej Nie
Bluetooth Nie
Slot na SD kartu Nie
Výstup na slúchadlá Ano
Zvukový výkon do 100 W
Napájanie Sieťové
Tuner AM/FM Analógový
USB vstup Ano
AUX (audio) vstup Nie
Vstup na mikrofón Nie
Podsvietenie Áno
Bluetooth Nie
CD prehrávač Ano
Kazetový prehrávač Nie
Výstup na slúchadlá Ano
Materiál Drevo
Rozmery V x Š x H (mm) 325 x 215 x 210
Hmotnosť ( kg ) 3,2 kg
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu