ORAVA LT-1480 LED A230A

(0)

Kód: 088473

Výrobca:

Uhlopriečka: 58"(146 cm)
Rozlíšenie: 4K UHD (3840 × 2160)
SMART TV: Áno
WiFi: Áno
Bluetooth: Áno
Tuner: DVB-T/T2/C/S2-satelitný

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

439,00 € s DPH

365,83 € bez DPH

439,00 € za ks

LED TV uhl. 146 cm, 4K UHD (3840 × 2160), HDR, 1800 Hz (UMR), DVB-T/T2/C/S2 (MPEG2, MPEG4), 3x HDMI, PC VGA, AV IN, SPIDF (optical), 2x USB, sluchadlový výstup, CI+ slot, 1000 stránkový teletext, alexa, LAN pripojenie, Internetový prehliadač, Skylink live, WiFi zabudovaná, PVR Ready (funkcia nahrávania), funkcia NETFLIX, funkcia FastScan, HbbTV, široký zorný uhol, energetická trieda A++

Rozlíšenie 4K Ultra HD
Rozlíšenie 4K ponúka štvornásobne vyššie rozlíšenie ako FullHD, vďaka čomu si na televízoroch s rozlíšením 4K môžete vychutnať reálny obraz. Dokonale ostré detaily, výraznejší kontrast a prirodzený pohyb vás úplne vtiahnu do deja filmu či hry. 

4k

DVB-S2
Tuner pre vysielanie v najnovšom možnom štandarde, ktorý prináša ešte lepšiu kvalitu obrazu a zvuku prostredníctvom využitia kompresie MPEG-4 AVC.

dvb

SMART funkcie.
So SMART televízorom prichádza zábava. Rozširujúce funkcie robia z vášho televízora centrum zábavy a komunikácie s blízkymi. Vďaka jednoduchému pripojeniu na internet (cez LAN alebo WiFi) môžete surfovať na internete, pozerať videá na youtube, zdieľať fotky, videá či hudbu na sociálnych sieťach alebo sa hrať hry 

smart

Dokonalé farby.
Najmodernejšia technológia v našich televízoroch umožňuje zobrazovanie realistických farieb. Z pozerania filmov či hrania hier tak budete mať perfektný zážitok. 

farby

Tenký a moderný dizajn. 
Aj technológia môže byť krásna. Tenký rámček a moderný dizajn robí z  našich televízorov ozdobu každej obývačky.

dizajn

Konektivita.
Konektivita televízora je tvorená káblovými a bezdrôtovými pripojeniami a technológiami. Najnovšie televízory sú vybavené niekoľkými HDMI a USB konektormi, slotmi pre SD karty. Spojenie s internetom je možné cez DLNA alebo WiFi. 

konektivita

WiFi pripojenie.
Žiadne káble navyše. Stačí jedno stlačenie tlačidla a váš televízor sa premení na zdroj plný aktívnej zábavy. Vychutnajte si videá, filmy, seriály, sociálne siete či hry na veľkej obrazovke televízora.

Wifi

Režim zrkadlenia.
Vďaka tejto funkcii môžete na televízore zobraziť obrazovku kompatibilného zariadenia, napríklad vášho smartfónu, tabletu alebo počítača a pozerať si tak fotky, videá či obsah internetu na televízore priamo z vášho zariadenia.

zrkadlenie

HbbTV – hybridná televízia.
Jedná sa o kombináciu televízneho vysielania a internetu, vďaka čomu môžete využiť interaktívne služby a zobrazenie multimediálneho obsahu, ktorý poskytuje televízna stanica. Najčastejšie to býva archív televízie, video požičovňa, predpoveď počasia, sociálne siete či hry.

hbbtv

Technické parametre

Energetická trieda A++
Uhlopriečka obrazovky (palec/cm) 58"/147cm
Rozlíšenie 4K Ultra HD
Typ podsvietenia LED
SMART TV Ano
WiFi Ano
NETFLIX Ano
Operačný systém TV Alexa
TV Tuner DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
HDR Ano
Sieťové pripojenie Ano
LAN Ano
DLNA Ano
Bluetooth Ano
UMR 1800
Konektor USB 3 x
Slot na SD kartu Nie
Konektor HDMI 3 x
Konektor optický audio Ano
Konektor koaxiálny audio Ano
PVR Ready Ano
Výstup na slúchadlá Ano
Spotreba v zapnutom režime (W) 1,5 W
Spotreba v pohotovostnom režime (W) 66 W
Zvukový výkon 2x10W
Rozmery bez podstavca V x Š x H (mm) 760x1305x56
Rozmer s podstavcom V x Š x H (mm) 812x1305x250
Hmotnosť ( kg ) 15,11 kg
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto