ORAVA LT-ANDR65 A01

(0)

Kód: 091191

Výrobca:

Uhlopriečka: 65"(165 cm)
Rozlíšenie: 4K UHD (3840 × 2160)
Operačný systém: Android 9
SMART TV: Áno
WiFi: Áno
Bluetooth: Audio Link Áno
Tuner: DVB- T, T2, C, S2 tuner

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

589,00 € s DPH

529,00 € s DPH

440,83 € bez DPH

-60,00 €

uhl. 165 cm, LED TV, 4k (3840 x 2160), 1200 Hz (UMR), DVB-T2/C/S2 (MPEG2, MPEG4), 4x HDMI, PC vstup VGA, SPIDF (optical), 2x USB,sluchadlový výstup, CI+ slot, 1000 stránkový teletext, 12 200 predvolieb, LAN pripojenie, Chromecast Built-In, WiFi zabudovaná, PVR Ready (funkcia nahrávania), funkcia NETFLIX, Prime video, Skylink Live TV, Magio Go, Fastscan, Bluetooth, HbbTV, DTS HD, Dolby Vision, vysoký kontrast a nízka odozva, široký zorný uhol, energetická trieda G

Operačný systém Android
Nájdite si váš individuálny spôsob, ako využiť na maximum svoj voľný čas v spoločnosti špičkového LT-ANDR65 A01! Vďaka integrovanej službe budete mať k dispozícii celý online vesmír s názvom Google Play. Sledujte filmy, televízne relácie, sťahujte si aplikácie, hry, čítajte knihy! Vstúpte do sveta inšpirujúcej zábavy a dobrodružstiev, na ktoré jeden večer nestačí! To všetko na dosah z gauča.

Android

Chromecast-in
Vďaka inovatívnej funkcii Chromecast, ktorá je súčasťou operačného systému Android, dokážete za okamih streamovať filmy, aplikácie, hry a iný atraktívny obsah z mobilných zariadení na maxi plochu TV, aby ste si ho mohli pozrieť vo vysokom rozlíšení a s každým detailom. Je to iný level - pozrieť si vtipné videá, bláznivé komédie či srandovné memečka s blízkymi na veľkolepej TV ploche ako sa spolu krčiť nad pidi plochou smartfónu.

Chromecast

VOD
Staňte sa vy sami manažérom svojej domácej zábavy a nenechajte si televíznym programom diktovať, kedy si máte pozrieť pokračovanie dych vyrážajúceho trileru, ďalšiu časť napínavého seriálu či umne vystavanú detektívku, kde neplatí, že vrahom je záhradník. Vďaka VOD pozerajte atraktívny obsah (filmy, seriály) z virtuálnych video požičovní (napr. Netflix) hoci aj o polnoci, či do rána – vtedy, kedy to vyhovuje práve vám.

VDO

HDR - High Dynamic Range
Táto technológia vám dokáže sprostredkovať na TV ploche obraz, ktorý sa nápadne približuje realite aj s výrazne ostrými detailmi vo všetkých častiach nasnímanej scény – v jej svetlých častiach aj v tom najtmavšom kúte. Optimálne nastavenie jasu, farieb a ostrosti obrazu vďaka technológii Dolby Vision sa postará o to, aby ste z pozerania filmu, seriálu či dokumentu mali maximálny zážitok a neunikol vám z neho ani ten najmenší detail.

HDR

Ovládanie smartfonom
Uprostred obývačky si na špičkovom LT-ANDR65 A01 prepínate obsah podľa chuti, surfujúc na vlnách zábavy v online a video svete. Ak sa vám ovládanie TV klasickým diaľkovým ovládaním zdá byť old school a nepraktické, ovládajte Android TV cez svoj smartfón. Stačí si do smartfónu nainštalovať vhodnú aplikáciu (napr. Cetus). Pre užívanie si zábavy s multimediálnym centrom KODI si stiahnite napr. aplikáciu Kore alebo Yatse.

dizajn

Namiesto počítača
Všetko to, čo robíte radi na počítači, si užívajte naplno na veľkorysejšej ploche a vo vyššom rozlíšení. Stačí k LT-ANDR65 A01 pripojiť klávesnicu, myš, gamepade a kameru, stiahnuť si vhodné aplikácie a adveture či strategické hry. Na svoje si tak príde každý – deti sa v jeho spoločnosti zabavia, seniori aj dospelí ho využijú ako vítaný kontakt s blízkymi a svetom. Firemné cally, online vyučovanie aj debatovanie s priateľmi sa tak pohodlne môže odohrávať aj u vás z gauča.

Namiesto PC

Moderný a tenký dizajn
Špičkové Android TV Orava vás prekvapia svojimi schopnosťami a dostanú sa vám pod kožu. Je to láska na prvý pohľad. Šokujú ultramoderným slim dizajnom, ktorý je dôkazom toho, že štíhlosť je podmanivá aj pri najmodernejších technológiách.

Slim dizajn

Režim zrkadlenia.
Vďaka tejto funkcii môžete na televízore zobraziť obrazovku kompatibilného zariadenia, napríklad vášho smartfónu, tabletu alebo počítača a pozerať si tak fotky, videá či obsah internetu na televízore priamo z vášho zariadenia.

zrkadlenie

HbbTV – hybridná televízia.
Jedná sa o kombináciu televízneho vysielania a internetu, vďaka čomu môžete využiť interaktívne služby a zobrazenie multimediálneho obsahu, ktorý poskytuje televízna stanica. Najčastejšie to býva archív televízie, video požičovňa, predpoveď počasia, sociálne siete či hry.

hbbtv

Technické parametre

Energetická trieda G
Farba Čierna
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 109/1000h
Uhlopriečka obrazovky (palec/cm) 65"/165cm
Uhlopriečka obrazovky ( cm ) 165
Rozlíšenie 4K Ultra HD
Typ podsvietenia LED
SMART TV Ano
WiFi Ano
NETFLIX Ano
Operačný systém TV Android TV
TV Tuner DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
HDR Ano
Sieťové pripojenie Ano
LAN Ano
DLNA Ano
Bluetooth Audio Link
Konektor USB ˇAno
Konektor HDMI 4 x
Konektor optický audio Ano
PVR Ready Ano
Rozmery bez podstavca V x Š x H (mm) 836 x 1453 x 251
Rozmer s podstavcom V x Š x H (mm) 885 x 1453 x 410
Hmotnosť ( kg ) 25
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto