Orava PD-320 A

(0)

Kód: 080618

Výrobca:

Prenosný DVD prehrávač
Uhlopriečka obrazovky : 2x 7" 
Podporované formáty : DVD/DVD-R/+R/+RW/MP3/VCD/CD/CD-R/RW/DivX/Jpeg
Vstupy/výstupy : USB/SD vstup, Kompozitný výstup AV, Výstup na slúchadlá
Tuner : DVB-T/2

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

89,00 € s DPH

74,17 € bez DPH

Čakajú Vás dlhé hodiny cestovania?S prenosným DVD prehrávačom PD-320A sa nebudete nudiť. Prehrávaš je veľmi praktický vďaka svojím rozmerom nezaberie veľa miesta a umožní Vám skrátiť si akúkoľvek dlhú chvíľu, nech ste kdekoľvek. Vďaka dvom 7" širokouhlým TFT LCD monitorom s pomerom strán 16:9 si skvele užijete Váš obľúbený film, zabavíte Vaše deti obľúbenou rozprávkou pri dlhej ceste autom. Okrem prehrávania z DVD a CD diskov, disponuje USB rozhraním a je kompatibilný s pamäťovými kartami SD/MMC. Prehrávač Vám umožní dokonca aj sledovanie televízneho vysielania, pretože je vybavený tunerom pre prijímanie digitálneho terestriálneho vysielania DVB-T2 (h.264). Benefitom je aj možnosť ovládania vysielačom diaľkového ovládania. Okrem prehrávania videí umožňuje prezeranie fotografií vo formáte JPEG a počúvanie hudby, ktorú je možné si vychutnať na vstavaných reproduktoroch či cez slúchadlá.

LCD displej.
Displej je vyrobený z tekutých kryštálov - tenké a ploché zobrazovacie zariadenie zložené z farebných alebo monogramatických bodov (pixelov) zoradených pred zdrojom svetla.Tento typ displeja Vám zaručí nízku spotrebu energie, dlhú životnosť, ostrý a stabilný obraz.

displej

USB/SD.
Zariadenie má zabudovaný vstup na pripojenie USB kľúča a SD karty, čo umožňuje prehrávať na zariadení aj audiosúbory a foto či videá aj z týchto typov prenosných zariadení.

usb

Mechanika DVD.
Zariadenie Vám umožňuje prehrať aj DVD disky, čo Vás isto poteší , veľa obľúbených filmov máte možno aj Vy práve na tomto type nosiča. Na DVD môžete zálohovať zVaše spomienky - fotky a videá z dovolenky, deti, ako rastú... A práve jesenné a zimné večery sú ten správny čas na to, kedy si ich pozrieť znova.

dvd

Diaľkový ovládač.
Diaľkový ovládač ktorý je pribalený k nášmu produktu Vám uľahčí ovládanie prehrávača, na to aby ste si prepli,preladili program a stanicu, či nastavili ideálne parametre ako hlasitosť a pod. 

dialkove

Technické parametre

Farba Čierna
Uhlopriečka obrazovky (palec/cm) 7"/18cm
Typ podsvietenia LED
Bluetooth Nie
Konektor USB 1 x
Slot na SD kartu Áno
Výstup na slúchadlá Ano
Spotreba v zapnutom režime (W) 12 W
Napájanie Sieťové/Akumulátor
USB vstup Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 212 x 162 x 40
Hmotnosť ( kg ) 0,9
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu