ETA Crustum II 2150 90000

(0)

Kód: 085081

Výrobca:

Príkon: 850 W
Bezlepkové pečenie: Áno
Max. kapacita: 1500 g
Odložený štart: Áno
Počet hnetacích hákov: 2
Nastavenie zafarbenia kôrky: svetlá, stredná, tmavá

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

89,00 € s DPH

74,17 € bez DPH

Spravte si domáce chrumkavé pečivo sami, domáci jogurt a džem

Pripravte si voňavý chrumkavý chlieb, domáci jogurt, alebo džem z čerstvého ovocia z pohodlia vášho domova kedykoľvek budete mať chuť. S domácou pekárňou ETA Crustum II to je hračka..

12 prednastavených programov

Pekáreň, ktorá disponuje 12 prednastavenými programami, zaistí hnetenie, kynutie, pečenie aj prihrievanie a vy si zatiaľ môžete vychutnať kávu alebo sa venovať inej práci. Je iba na vás, aký druh chleba si pripravíte, či klasický, bezlepkový, sladký či celozrnný.

Možnosť voľby rôznej veľkosti chleba

Nastaviť môžete aj veľkosť chleba či prepečenie kôrky. Cez sklenené veko ľahko skontrolujete stav pečenia a akustický signál vás upozorní na prípadné pridanie ďalších surovín. Stav prípravy sa zobrazuje na prehľadnom displeji. S funkciou odloženého štartu až 15 hodín bude váš chleba pripravený akurát na raňajky. Chleba vydrží v pekárni dlhšie teplý vďaka funkcii automatického udržovania teploty a to po dobu 60 minút. Ani v prípade výpadku prúdu sa o svoje pečivo nemusíte obávať, pekáreň má všetko v pamäti. Forma na pečenie má antiadhéznu povrchovú úpravu, ktorá sa ľahko udržuje. V príslušenstve nájdete formu na pečenie, 2 hnetacie háky, odmerky, pohár a háčik.

Technické parametre

Maximálny príkon ( W ) 850
Počet programov 12
Displej Ano
Odložený štart Áno
Bezlepkové pečenie Áno
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu