Tefal GC205012

(0)

Kód: 082660

Výrobca:

Príkon: 1600 W
Grilovacia plocha:
 nepriľnavý povrch
Regulácia teploty: Áno
Svetelná signalizácia: Áno 
Automatický termostat: Nie

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

89,00 € s DPH

74,17 € bez DPH

Praktický a výkonný gril ponúka pozíciu gril a pozíciu barbecue. Výhodou je že si môžete nastaviť teplotu pomocou termostatu, takže môžete grilovať jedlá pri Vami požadovanej teplote. Elektrický gril Tefal Minute navyše ponúka veľmi jednoduché skladovanie vo vzpriamenej polohe. Zaručene oceníte vyberateľné grilovacie platne pre jednoduchú údržbu, môžete ich umývať v umývačke riadu.

Kontaktný alebo otvorený gril.
Poloha kontaktného grilu Vám urýchli čas grilovania z oboch strán súčasne a poloha otvoreného grilu rozšíri Vašu grilovaciu plochu.

gril

Režim max.
Hovädzí steak kvalitne ugrilujete vďaka najväčšiemu stupňu grilovania, mäso sa stiahne a zostane vo vnútri šťavnaté. Pri zelenine sa tento stupeň používa na grilovanie druhov s vyšším obsahom vody, ako sú napríklad paradajky.

max

Jednoduchá údržba.
Gril nie je najlepší len na grilovanie mäsa a zeleniny ale taktiež aj na údržbu. Odnímateľné platne s nepriľnavým povrchom a tácku na šťavu môžete vybrať a vložiť do umývačky riadu. Nepriľnavý povrch uľahčuje čistenie ale aj grilovanie bez pridania oleja.

udrzba

Dokonalý náklon.
Náklon 3° predstavuje grilovanie pod optimálnym uhlom – umožní odtekanie tuku a Vaše pokrmy sa tak grilujú a nedusia sa vo vlastnej šťave. Ak šťava nezostáva na platniach, nespaľuje sa a grilovanie je tak zdravšie. Pre perfektný výsledok grilovania, zdravšie a ľahšie čistenie.

platne

Technické parametre

Farba Čierna/Nerez
Maximálny príkon ( W ) 1500 - 2000 W
Displej Nie
Regulácia teploty Áno
Druh grilovacej plochy Rebrovaná
Odkvapkávacia nádoba Áno
Nepriľnavý povrch Áno
Vyberateľné platne Áno
Senzor grilovania Nie
Rozmery V x Š x H (mm) 150 x 400 x 300
Hmotnosť ( kg ) 3,6
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu