Tefal GC461B34

(0)

Kód: 088009

Výrobca:

Príkon: 2400 W
Grilovacia plocha:
 nepriľnavý povrch
Regulácia teploty: Áno
Svetelná signalizácia: Áno 
Automatický termostat: Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

129,00 € s DPH

107,50 € bez DPH

Kontaktný elektrický gril s grilovacími plochami z nepriľnavého materiálu. Tefal GC461B34 SuperGrill Timer XL disponuje nastaviteľným termostatom. Na grilovanie môžete zvoliť 2 polohy grilu – kontaktné grilovanie alebo otvorený gril pri 180°. Sklon 3° pri grilovaní umožňuje plynulé odtekanie šťavy na pribalenú tácku. Grilovacie dosky aj tácku na šťavu môžete umývať v umývačke riadu, to Vám zjednoduší údržbu grilu.

Precízny termostat.
Termostat Vám ponúka 3 možnosti a režim MAX pre perfektné výsledky grilovania. Dosiahnete perfektné výsledky grilovania pri každej potravine, napríklad hovädzí steak dokonale ugrilujete vďaka režimu restovania (Max), kedy sa mäso stiahne a zostane vo vnútri šťavnaté. Naopak na hydinu potrebujete dlhší čas a nižšiu teplotu na ideálne prepečenie.

urovne

Časovač.
Digitálny časovač Vám zdokonalí dohľad nad prípravou pokrmu. Poukladajte potraviny na gril, nastavte si časovač na dobu grilovania a vezmite si ho so sebou kamkoľvek. Keď uplynie nastavený čas ,tak Vás upozorní zvuková signalizácia a Vaše grilovanie zostane úplne pod kontrolou. Nemusíte tak stáť pri grile a sledovať ho, spravíte zatiaľ iné veci, alebo sa môžete venovať rodine a priateľom.

casovac

Kontaktný alebo otvorený gril.
Poloha kontaktného grilu Vám urýchli čas grilovania z oboch strán súčasne a poloha otvoreného grilu rozšíri Vašu grilovaciu plochu.

gril

Režim max.
Hovädzí steak kvalitne ugrilujete vďaka režimu restovania (Max), mäso sa stiahne a zostane vo vnútri šťavnaté. Pri zelenine sa tento program používa na grilovanie druhov s vyšším obsahom vody, ako sú napríklad paradajky.

max

Jednoduchá údržba.
Gril nie je najlepší len na grilovanie mäsa a zeleniny ale taktiež aj na údržbu. Odnímateľné platne s nepriľnavým povrchom a tácku na šťavu môžete vybrať a vložiť do umývačky riadu. Nepriľnavý povrch uľahčuje čistenie ale aj grilovanie bez pridania oleja.

udrzba

Dokonalý náklon.
Náklon 3° predstavuje grilovanie pod optimálnym uhlom – umožní odtekanie tuku a Vaše pokrmy sa tak grilujú a nedusia sa vo vlastnej šťave. Ak šťava nezostáva na platniach, nespaľuje sa a grilovanie je tak zdravšie. Pre perfektný výsledok grilovania, zdravšie a ľahšie čistenie.

platne

Technické parametre

Farba Čierna/Nerez
Maximálny príkon ( W ) 2000 - 2500 W
Displej Nie
Regulácia teploty Áno
Druh grilovacej plochy Rebrovaná
Odkvapkávacia nádoba Áno
Nepriľnavý povrch Áno
Vyberateľné platne Áno
Senzor grilovania Nie
Rozmery V x Š x H (mm) 420 x 225 x 390 mm
Hmotnosť ( kg ) 5,6
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu