Tefal GC706D34

(0)

Kód: 086799

Výrobca:

Príkon: 2000 W
Grilovacia plocha:
 nepriľnavý povrch
Regulácia teploty: Áno
Svetelná signalizácia: Áno 
Automatický termostat: Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

149,00 € s DPH

124,17 € bez DPH

Gril Tefal GC706D34 OptiGrill s výkonom 2000 W. Kontaktný gril urýchli grilovanie pre najhladnejších stravníkov. Jeho automatické funkcie Vám pomôžu k dosiahnutiu perfektných výsledkov grilovaného mäsa podľa Vašich požiadaviek. Profíkom uľahči prácu a ostane im viac času na priateľov a blízkych. Príprava je riadená automatickým senzorom. Hliníkové liate platne s nepriľnavým povrchom sa dajú odnímať čo Vám ponúka možnosť umývania platní v umývačke riadu.

Úroveň prepečenia.
Gril Vám ponúka možnosť nastavenia grilovania na mieru Vašim preferenciám a konkrétnemu jedlu. Grilu má 6 automatických programov, päť LED indikátorov, manuálny režim a päť nastaviteľných teplôt, vďaka ktorým budete môcť ľahko a rýchlo pripraviť širokú škálu pokrmov.

uroven

Automatické nastavenia.
Gril si zvládne automaticky zmerať hrúbku grilovaného mäsa. Nastavte si automatický program (hamburgery, kuracina, sendviče, klobásy, červené mäso, ryby) a sám si upraví parametre grilovania, aby ste si mohli vychutnať vždy perfektné výsledky a lahodné pokrmy. Dokáže si upraviť teplotu aj dĺžku grilovania.

volba

Dokonalé výsledky.
Automatický senzor riadi prípravu Vašich pokrmov. Môžete tak robiť iné činnosti, alebo len tak relaxovať s rodinou a priateľmi. Gril Vás upozorní, kedy je jedlo hotové, aby ste ho mohli ihneď začať servírovať.

senzor

Kvalitné grilovanie.
Pripravte si také steaky aké máte najradšej. VMáte na výber z piatich úrovní prepečenia mäsa, a to krvavé, stredne krvavé, stredne prepečené, prepečené a veľmi prepečené. Nemusíte už kontrolovať teplotu a čas – gril Vás vždy upozorní, akonáhle je dosiahnutá zvolená teplota a mäso je pripravené ma ochutnanie.

maso

Jednoduchá údržba.
Gril nie je najlepší len na grilovanie mäsa a zeleniny ale taktiež aj na údržbu. Odnímateľné platne s nepriľnavým povrchom a tácku na šťavu môžete vybrať a vložiť do umývačky riadu. Nepriľnavý povrch uľahčuje čistenie ale aj grilovanie bez pridania oleja.

udrzba

Dokonalý náklon.
Náklon 3° predstavuje grilovanie pod optimálnym uhlom – umožní odtekanie tuku a Vaše pokrmy sa tak grilujú a nedusia sa vo vlastnej šťave. Ak šťava nezostáva na platniach, nespaľuje sa a grilovanie je tak zdravšie. Pre perfektný výsledok grilovania, zdravšie a ľahšie čistenie.

platne

Technické parametre

Farba Čierna/Nerez
Maximálny príkon ( W ) 1500 - 2000 W
Displej Ano
Regulácia teploty Áno
Svetelná signalizácia Áno
Druh grilovacej plochy Rebrovaná
Odkvapkávacia nádoba Áno
Nepriľnavý povrch Áno
Vyberateľné platne Áno
Senzor grilovania Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 389 x 219 x 359
Hmotnosť ( kg ) 5,2
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu