ETA Gustus Smart III 3128 90000

(0)

Kód: 089413

Výrobca:

Príkon1200 W
Objem prac.nádoby:
 5,5 L
Funkcie : 
šľahanie, hnetenie, miesenie
Počet rýchlostí
8 + pulzná
Planetárny systém miešania
áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

189,00 € s DPH

157,50 € bez DPH

Kuchynský robot ETA Gustus Smart III je kvalitný pomocník do každej domácnosti či menšej pekárne, ktorý zastane prácu hneď niekoľkých spotrebičov naraz. Masívne a odolné kovové prevody mu navyše prepožičiavajú dlhú životnosť, a tak to s ním v kuchyni môžete poriadne roztočiť. Poteší Vás určite aj výkonný motor (1200 W) so stabilizátorom, ktorý udržuje nastavené otáčky aj pri väčšej záťaži. Rýchlosť otáčok pritom môžete pohodlne ovládať pomocou otočného regulátora alebo využiť funkciu PULSE pre okamžitú maximálnu rýchlosť.

Planetárny systém miešania nevynechá ani jedno miesto v mise,spočíva v krúživých pohyboch metly okolo vlastnej osi, a navyše aj okolo celej misy. Všetky Vaše ingrediencie sa dokonale premiešajú. Pri práci s menším množstvom surovín potom oceníte možnosť nastavenia optimálnej výšky nadstavcov.

Robot disponuje veľkou nerezovou misou s objemom 5,5 l, ktorá je okrem praktických držadiel vybavená tiež priehľadným krytom s otvorom. Ten vám umožní pridávať suroviny za chodu a zároveň eliminuje prípadné nečistoty v okolí spotrebiča.

Robot má taktiež bezpečnostný systém výkyvného ramena s aretačnou poistkou pri odklopenej polohe. Tá uľahčuje manipuláciu aj výmenu pracovných nadstavcov. Samozrejmosťou je bezpečnostná poistka proti nechcenému spusteniu v odklopenej polohe.Tepelná poistka, zachráni robot pred prehriatím, aktivuje sa automaticky pri preťažení stroja. Stabilitu a tým aj bezpečnosť pri práci zvyšujú protišmykové nožičky.

Zametie s námahou v kuchyni Robot ETA Gustus Smart III má vo výbave štyri druhy metiel, vďaka ktorým sa môžete s námahou v kuchyni konečne rozlúčiť. Hnetací hák skvele poslúži pri príprave tuhého a kysnutého cesta, zatiaľ čo si metla na miesenie poradí s tými ostatnými. Metla na šľahanie a flexi metla potom vyšľahá dokonale hladké krémy a nadýchanú šľahačku.

Technické parametre

Farba Biela
Maximálny príkon ( W ) 1000 - 1500 W
Počet rýchlostí 8
Miešanie Áno
Šlahanie Áno
Smoothie Nie
Sekanie Nie
Hnietenie Áno
Strúhanie Nie
Mlynček na mäso Nie
Plnenie údenín Nie
Lis na citrusy Nie
Planetárny systém miešania Áno
Ochrana proti preťaženiu Áno
Pulzný spínač Áno
Protišmykové nožičky Áno
Plynulá regulácia rýchlosti Ano
Materiál nádoby Nerez
Objem nádoby ( L ) 5 - 6
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu