Electrolux E5HB1-8SS

(0)

Kód: 090328

Výrobca:

Ručný ponorný mixér
Príkon : 800 W
Počet rýchlostí : 10
Funkcie : mixovanie, šľahanie, sekanie

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

55,00 € s DPH

45,83 € bez DPH

Ponorný tyčový mixér ,Príkon (W): 800, Dĺžka kábla (m): 1,5 m ,Čistá hmotnosť (kg): 1,73, Nastavenie rýchlosti: 10, Funkcia Turbo, Súčasťou balenia ručného mixéra sú metličky, nastavec na drvenie zemiakov pohárik a mini sekáčik, Výška (mm): 380 Šírka (mm): 71 Hĺbka (mm): 71

Perfektné mixovanie.
Technológia TruFlow® s jedinečnou miešacou pätkou a optimalizovaným návrhom čepele precízne rozmixuje potraviny s dokonalými výsledkami.

multi1

Jeden pomocník na všetko.
Smoothie, salsa, pyré, polievka alebo nasekaná cibuľa. Tento multifunkčný spotrebič Vás posunie ďalej dopredu . Súčasťou baleia ručného mixéra sú metličky,nastavec na zemiaky pohárik a mini sekáčik.

multi3

Vysoký výkon.
Výkonný a tichý motor hravo rozmixuje polievky, cestá, pesto i omáčky – s jemnými a lahodnými výsledkami pre Vás a rodinu.

multi5

Ešte rýchlejšíe výsledky.
Tlačidlo Turbo priamo predvedie výkon 800 W s rýchlym a jemným rozmixovaním. Funkciu použite, ak chcete ušetriť čas alebo na konci miešania.

multi6

Kvalitné prevedenie.
Konštrukcia ručného mixéra Create 5 nepoužíva diely s BPA. Je tak vhodný na mixovanie rôznych receptov, dokonca aj zdravých detských jedál.

multi 3

Technické parametre

Farba Čierna/Nerez
Maximálny príkon ( W ) 500 - 1000 W
Dĺžka kábla ( m ) 1,5
Počet rýchlostí 10
Materiál Nerez/plast
Šlahanie Áno
Smoothie Áno
Sekanie Áno
Pulzný spínač Áno
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu