ETA Sapelo 3013 90000

(0)

Kód: 082893

Výrobca:

Ručný ponorný mixér
Príkon : 800 W
Počet rýchlostí : 6
Funkcie : mixovanie, šľahanie, sekanie
 

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

49,00 € s DPH

40,83 € bez DPH

Spoľahlivý pomocník s komfortnou obsluhou
Hľadáte spoľahlivého pomocníka do kuchyne? Ponorný mixér ETA Sapelo 3013 90000 vám pomôže ušľahať napenený sneh, nasekať akúkoľvek zeleninu alebo rozmixovať výbornú krémovú polievku či hladkú zemiakovú kašu. Elegantný, plastový čierny mixér s nerezovými prvkami sa veľmi dobre obsluhuje vďaka ergonomickému tvaru držadla. Elegantný tvar držadla s úzkymi krivkami sa dobre drží v ruke a nekĺže, dobre sa ovláda a pomocou špeciálnemu uchyteniu „Fast lock“ si užijete komfort v podobe jednoduchého nacvaknutia a vycvaknutia príslušenstva, ktoré mixér obsahuje. Všetky úkony vám pôjdu jednoducho, rýchlo a bez práce.

Hravo si poradí s každou úlohou, ktorú mu dáte
Čím väčší výkon prístroj má, tým viac vám dokáže v kuchyni pomôcť. Preto obsahuje mixér ETA veľmi výkonný jednosmerný DC motor s príkonom 800 W. To znamená, že si mixér hravo poradí aj s tvrdšou zeleninou a vo vašom pokrme nezostanú žiadne hrudky ani nerozmixované kúsky. Naviac si môžete podľa tvrdosti pokrmu vybrať vlastnú rýchlosť (obsahuje 6 rýchlostí), a to vďaka plynulej regulácii otáčok. A nakoniec nesmie chýbať tlačidlo TURBO pre maximálne otáčky, ktoré sa postarajú o tú najhladšiu zemiakovú kašu, najjemnejšiu krémovú polievku a lahodné domáce výživy pre najmladších členov vašej domácnosti. O prevádzke prístroja vás vždy upozorní svetelná signalizácia. Prístroj sa ľahko udržuje a všetko je možné veľmi dobre umyť. Vďaka praktickej dĺžke kábla 1 m sa vám bude s prístrojom veľmi dobre manipulovať a kábel sa vám nebude motať do prístroja.

Bohaté príslušenstvo pre dokonalú prípravu vašich obľúbených pokrmov
Žiadny ponorný mixér ale nefunguje perfektne bez svojho príslušenstva. A preto dostanete k mixéru ETA skutočne bohaté príslušenstvo v podobe odnímateľného nerezového tyčového mixéra, šľahacej metly, ktorá obsahuje prevodovku pre zaistenie optimálnych otáčok, ktorú oceníte hlavne pri príprave hladkého a napeneného snehu do cesta. Ten môžete ušľahať napríklad v pracovnej mise s vekom o objeme 700 ml, tú totiž v prístroji dostanete tiež! Ďalším skvelým pomocníkom vám bude sekáčik o objeme 500 ml so srpovitým nerezovým nožom, ktorý si hravo poradí aj s tvrdou zeleninou. A pre stabilnú a hlavne bezpečnú obsluhu obsahuje sekáčik protisklzové nožičky, vďaka ktorým prístroj nekĺže po pracovnej doske.

Technické parametre

Farba Čierna
Maximálny príkon ( W ) 500 - 1000 W
Počet rýchlostí 6
Materiál Nerez/plast
Šlahanie Áno
Smoothie Áno
Sekanie Áno
Pulzný spínač Áno
Obsah balenia 700ml mixovacia nádobka šľahacia metla 500ml sekáčik kosákovitý nerezový nôž
Plynulá regulácia rýchlosti Áno
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu