ETA Sapelo 5013 90010

(0)

Kód: 082022

Výrobca:

Ručný ponorný mixér
Príkon : 800 W
Počet rýchlostí : 6 
Funkcie : mixovanie, sekanie, šlahanie

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

54,90 € s DPH

45,75 € bez DPH

Praktický pomocník do kuchyne

Tyčový mixér je dôležitou súčasťou každej kuchyne. Pri varení vám bude veľkým pomocníkom a všetko vám spoľahlivo pomixuje či ušľahá. Presne takýmto pomocníkom je aj tyčový mixér ETA Sapelo 5013 90010. Ten sa vďaka svojmu elegantnému čiernemu designu s nerezovými prvkami stane skvelým doplnkom vašej kuchyne. Prístroj si vďaka pútku môžete zavesiť kdekoľvek v kuchyni. Jeho jedinečný povrch z príjemného materiálu „soft touch“ a pohodlná ergonomicky tvarovaná rukoväť zaistí, že sa vám prístroj nebude šmýkať v rukách a manipulácia s ním bude jednoduchá a rýchla.

Príslušenstvo

K tyčovému mixéru obdržíte tiež bohaté príslušenstvo, ako je napríklad nadstavec na šľahanie s prevodovkou pre zaistenie optimálnych otáčok. Ďalej pracovnú nádobu s vekom o objeme 700 ml a špeciálny nadstavec na roztláčanie zemiakov a prípravu zeleninových či ovocných pyré. Medzi ďalšiu výbavu patrí tiež vrecko 500 ml s kosákovitým nerezovým nožom a protišmykovými nožičkami nádoby, ktoré zaisťujú stabilitu.

Jednoduché použitie a maximálny výkon

Tyčový mixér Sapelo má veľmi výkonný rovnakosmerný DC motor s príkonom 800 W. Pre ešte efektívnejšie a pohodlnejšie používanie tyčového mixéru ETA, slúži TURBO tlačidlo, zaisťujúce maximálne otáčky. Optimálne nastavenie rýchlosti umožňuje plynulá regulácia otáčok. Zostavenie zvládnete do pár minút a ovládanie aj údržba sú tiež jednoduché.

Technické parametre

Farba Čierna/Nerez
Maximálny príkon ( W ) 500 - 1000 W
Dĺžka kábla ( m ) 1 m
Počet rýchlostí 6
Materiál Nerez/plast
Počet rýchlosti 6
Šlahanie Áno
Smoothie Áno
Sekanie Áno
Pulzný spínač Áno
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu