Electrolux ZB5106B

(0)

Kód: 087049

Výrobca:

Typ vysávača : Ručný akumulátorový
Vysávanie : Suché
Technológia : bezvreckový
Napájanie : akumulátorové NI-MH
Doba nabíjania (h) : 12-16

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

52,90 € s DPH

44,08 € bez DPH

Ručný vysávač, Typ batérií: NiMH ,Doba nabíjania (h): 12-16, Veľkosť prachovej nádoby (l): 0,5, Typ filtrácie: Dvojitá filtrácia,Bezšnúrový, dobíjací, Ľahké vyprázdňovanie, Príslušenstvo: Miesta, ktoré môžu byť vysávané sa rozšírujú s prídavnými nástavcami, Rukoväť mäkká na dotyk,Funkcia čistenia filtra Snap Clean: Pohodlná funkcia čistenia Snap Clean umožní jednoduchú údržbu a pomôže vám udržať vysávač Ergorapido v najlepšej forme, Čistá hmotnosť (kg): 1.4 Výška celého vysávača (cm): 17,1 Dĺžka celého vysávača (cm): 41,9

Kolieska čo nepoškriabu podlahu.
Nové kolieska Soft Steer™ šetria Vás a domácnosť: odľahčia Vám ruky pri vysávaní, zjednodušia pohyb vysávača Rapido po povrchu a navyše sa postarajú, aby hubica nevtiahla textílie. A pretože sú veľmi mäkké, chránia citlivé povrchy pred poškrabaním.

soft

Vždy čisté filtre.
Keď sa filter vysávača zanesie prachom, vysávač stratí saciu silu. Preto vysávač Rapido disponuje cyklónovou technológiou oddeľovania prachu, ktorá prach roztočí a zabezpečí, aby skončil tam, kde má: v nádobe na prach a nie vo filtri.

filtre

Technické parametre

Farba Modrá
Objem vrecka/nádoby ( L ) 0,5
Druh filtra umývateľný Hygiene filter™
Ovládanie Mechanické
Napájanie Akumulátor
Typ batérie 7,2 V Ni-Mh
Doba nabíjania ( h ) 12-16
Príslušenstvo kefa ,štrbinový nástavec
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu