Electrolux ZB6106WDB

(0)

Kód: 090426

Výrobca:

Typ vysávača : Ručný akumulátorový
Vysávanie : Suché
Technológia : bezvreckový
Napájanie : akumulátorové Li-ion
Doba nabíjania (h) : 4 hod

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

69,00 € s DPH

57,50 € bez DPH

Ručný vysávač Rapido Wet&Dry, Farba: Denim modrá, Typ batérií: Li-ion, Doba nabíjania (h): 4 ,Veľkosť prachovej nádoby (l): 0,5 ,Typ filtrácie: Wet & Dry, Čistá hmotnosť (kg): 1.35, Výdrž batérie - nízky/maximálny výkon (min.): 13 / 10, Čistá hmotnosť (kg): 1.35, Výška celého vysávača (cm): 17,1, Dĺžka celého vysávača (cm): 41,9, Šírka celého vysávača (cm): 13,6, Indikátor nabitia: Modré svetielko indikuje potrebu nabitia vysávača. Ľahké vyprázdňovanie: Použite hadicu z vášho hlavného vysávača pre rýchle, jednoduché a hygienické vyprázdnenie nádobky na špinu, alebo uvoľnite nádobku a vyprázdnite ju manuálne. Rukoväť mäkká na dotyk: Mäkká rukoväť pre ľahký a pohodlný chyt. Cyklónový filtračný systém: Silnejší ventilátor motora a o 50 % väčší, skladaný filter s dvojitou filtráciou, zlepšia výkon vášho vysávača Ergorapido.

Kolieska čo nepoškriabu podlahu.
Nové kolieska Soft Steer™ šetria Vás a domácnosť: odľahčia Vám ruky pri vysávaní, zjednodušia pohyb vysávača Rapido po povrchu a navyše sa postarajú, aby hubica nevtiahla textílie. A pretože sú veľmi mäkké, chránia citlivé povrchy pred poškrabaním.

soft

Vždy čisté filtre.
Keď sa filter vysávača zanesie prachom, vysávač stratí saciu silu. Preto vysávač Rapido disponuje cyklónovou technológiou oddeľovania prachu, ktorá prach roztočí a zabezpečí, aby skončil tam, kde má: v nádobe na prach a nie vo filtri.

filtre

Technické parametre

Farba Sivá
Objem vrecka/nádoby ( L ) 0,5
Druh filtra umývateľný Hygiene filter™
Ovládanie Mechanické
Napájanie Akumulátor
Typ batérie Li-ion 7,2
Doba nabíjania ( h ) 4
Príslušenstvo kefa ,štrbinový nástavec
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu