Electrolux EER73DB

(0)

Kód: 082195

Výrobca:

Typ vysávača: tyčový 2v1
Typ filtrácie: 
bezsáčkový
Napájanie: 
akumulátorový (Li-ion)
Doba prevádzky:
30 min
Doba nabíjania (h): 4
Objem nádoby (L): 0.5

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

149,00 € s DPH

124,17 € bez DPH

Tyčový vysávač 2 v 1, Typ batérií: Li-ion, Doba nabíjania (h): 4, Veľkosť prachovej nádoby (l): 0.5, Typ filtrácie: Dvojitá filtrácia, Sací výkon (W): 17, Výdrž batérie vysávača - nízky výkon (min.): 30, Indikátor nabitia: Modré svetielko indikuje potrebu nabitia vysávača, Kefovací valček s rýchlym uvoľňovaním Quick release: Stačí stlačiť tlačidlo a kefovací valček sa uvoľní, takže ho môžete jednoducho vyčistiť, Lítiový akumulátor TurboPower, LED svetlá DustSpotter™: Vďaka DustSpotter™ s LED osvetlením ľahko objavíte aj tú najmenšiu omrvinku,Motorizovaná kefa,Uloženie: Nabíjací stojan,Rozmery : 114,5 x 14,5 x 26,5 cm

Maximálna flexibilita.
Na vysávač Electrolux 2 v 1 sa môžete spoľahnúť, či už chcete povysávať veľké plochy alebo ťažko dostupné miesta. Jednoducho odnímateľný ručný vysávač umožní jednoduché vysávanie kuchynského stola, nábytku alebo interiéru vozidla.

2v1

EasySteer™.
Dokonalý systém EasySteer™ Vám zaručí plynulé otáčanie a hladký pohyb na všetkých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu a po upratovaní stačí vysávač odložiť do nabíjacieho stojana.

manevr

Lítiová batéria TurboPower s dlhou výdržou.
Batéria vydrží dlhšie ako niklový akumulátor, je ľahší a umožňuje lepšiu manipuláciu s vysávačom. Výmena je ľahká a rýchlo sa nabíja, vydrží až 30 minút a indikátor vám oznámi, kedy ho treba nabiť.

batera

Nevynecháte žiadnu smietku.
Okrem jednoduchého ovládania ponúka hubica vysávača Ergorapido LED osvetlenie DustSpotter™, ktoré prináša precízne upratovanie. Môžete si byť istí, že Vám už nič neunikne , vďaka osvetleniu.

osvetlenie

Technické parametre

Farba Modrá
Maximálna hlučnosť ( dBA ) 79
Objem vrecka/nádoby ( L ) 0,5
Počet stupňov výkonu 2
Osvetlenie Áno
Typ batérie 14,4 V Li-ion
Doba nabíjania ( h ) 4
Doba prevádzky 30 min
Príslušenstvo Štrbinová hlavica
Rozmery V x Š x H (mm) 1145 x 265 x145
Hmotnosť ( kg ) 3,16
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu