Electrolux EER75NOW

(0)

Kód: 090425

Výrobca:

Typ vysávača: tyčový 2v1
Typ filtrácie: 
bezsáčkový
Napájanie: 
akumulátorový (Li-ion)
Doba prevádzky:
 35 min
Doba nabíjania (h): 4
Objem nádoby (L): 0.5

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

179,00 € s DPH

149,17 € bez DPH

Akumulátorový vysávač Ergorapido, Farba: Tmavá metalická modrozelená Typ batérií: Li-ion Doba nabíjania (h): 4 Veľkosť prachovej nádoby (l): 0,5 Typ filtrácie: Dvojitá filtrácia, Sací výkon (W): 17.5 Čistá hmotnosť (kg): 2.48 ,Indikátor nabitia: Modré svetielko indikuje potrebu nabitia vysávača. Bezšnúrový, dobíjací: Vysávač má dobíjaciu batériu. Je teda prenosný a vhodný pre rýchle a jednoduché použitie. Kefovací valček s rýchlym uvoľňovaním Quick release: Stačí stlačiť tlačidlo a kefovací valček sa uvoľní, takže ho môžete jednoducho vyčistiť. Technológia BrushRollClean™ : Vieme, aké nepríjemné je, keď sa do kefy zamotajú vlasy a vlákna. Vďaka tejto jedinečnej funkcii sa dá kefa jednoducho vyčistiť stlačením pedálu na vrchu hubici. Samostatne stojaci dizajn: Zvoní telefón alebo potrebujete prestávku? Výrobok stačí jednoducho niekde zaparkovať. LED svetlá DustSpotter™: Vďaka DustSpotter™ s LED osvetlením ľahko objavíte aj tú najmenšiu omrvinku. Cyklónový filtračný systém: Silnejší ventilátor motora a o 50 % väčší, skladaný filter s dvojitou filtráciou, zlepšia výkon vášho vysávača Ergorapido. Odkladací otvor pre príslušenstvo: Príslušenstvo, ktoré je obvykle uložené v nabíjacom podstavci, môžete tiež odložiť v zadnej časti rukoväte tak, aby bolo vždy po ruke. , Doba nabíjania (h): 4 Sací výkon (W): 17.5 Výdrž batérie vysávača - nízky výkon (min.): 35 Výdrž batérie vysávača - vysoký výkon (min.): 13 Hlučnosť (dB(A)): 79

Samočistiaca kefa.
Zabudnite na zdĺhavé odstraňovanie vlasov a vlákien namotaných na kefe vysávača. Patentovaná technológia BrushRollClean™ nového vysávača Ergorapido to urobí za Vás. Jednoducho stlačíte tlačidlo na podlahovej hubici..

brush

EasySteer™.
Dokonalý systém EasySteer™ Vám zaručí plynulé otáčanie a hladký pohyb na všetkých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu a po upratovaní stačí vysávač odložiť do nabíjacieho stojana.

manevr

Lítiová batéria TurboPower s dlhou výdržou.
Batéria vydrží dlhšie ako niklový akumulátor, je ľahší a umožňuje lepšiu manipuláciu s vysávačom. Výmena je ľahká a rýchlo sa nabíja, vydrží až 30 minút a indikátor vám oznámi, kedy ho treba nabiť.

batera

Nevynecháte žiadnu smietku.
Okrem jednoduchého ovládania ponúka hubica vysávača Ergorapido LED osvetlenie DustSpotter™, ktoré prináša precízne upratovanie. Môžete si byť istí, že Vám už nič neunikne , vďaka osvetleniu.

osvetlenie

Technické parametre

Farba Modrá
Hlučnosť ( dBA ) 79
Výkon 17,5
Osvetlenie Áno
Napájanie Akumulátor
Typ batérie Li-ion 18 V
Doba nabíjania ( h ) 4 hod
Doba prevádzky 35 min
Rozmery V x Š x H (mm) 1145 x 265 x145
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu