Electrolux EER75STM

(0)

Kód: 089879

Výrobca:

Typ vysávača: tyčový 2v1
Typ filtrácie: 
bezsáčkový
Napájanie: 
akumulátorový (Li-ion)
Doba prevádzky:
 35 min
Doba nabíjania (h): 4
Objem nádoby (L): 0.5

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

159,00 € s DPH

132,50 € bez DPH

Akumulátorový vysávač Ergorapido, Farba: Tmavá metalická modrozelená, Typ batérií: Li-ion ,Doba nabíjania (h): 4, Veľkosť prachovej nádoby (l): 0,5 ,Typ filtrácie: Dvojitá filtrácia, Sací výkon (W): 17.5 ,Čistá hmotnosť (kg): 3.16,Indikátor nabitia: Modré svetielko indikuje potrebu nabitia vysávača, Bezšnúrový, dobíjací: Vysávač má dobíjaciu batériu. Je teda prenosný a vhodný pre rýchle a jednoduché použitie, Kefovací valček s rýchlym uvoľňovaním Quick release: Stačí stlačiť tlačidlo a kefovací valček sa uvoľní, takže ho môžete jednoducho vyčistiť, Technológia BrushRollClean™ : Vieme, aké nepríjemné je, keď sa do kefy zamotajú vlasy a vlákna. Vďaka tejto jedinečnej funkcii sa dá kefa jednoducho vyčistiť stlačením pedálu na vrchu hubici,LED svetlá DustSpotter™,Technológia: Bezvreckový, Výška celého vysávača (cm): 114,5 ,Dĺžka celého vysávača (cm): 26,5, Šírka celého vysávača (cm): 14,5

Samočistiaca kefa.
Zabudnite na zdĺhavé odstraňovanie vlasov a vlákien namotaných na kefe vysávača. Patentovaná technológia BrushRollClean™ nového vysávača Ergorapido to urobí za Vás. Jednoducho stlačíte tlačidlo na podlahovej hubici..

brush

EasySteer™.
Dokonalý systém EasySteer™ Vám zaručí plynulé otáčanie a hladký pohyb na všetkých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu a po upratovaní stačí vysávač odložiť do nabíjacieho stojana.

manevr

Lítiová batéria TurboPower s dlhou výdržou.
Batéria vydrží dlhšie ako niklový akumulátor, je ľahší a umožňuje lepšiu manipuláciu s vysávačom. Výmena je ľahká a rýchlo sa nabíja, vydrží až 30 minút a indikátor vám oznámi, kedy ho treba nabiť.

batera

Nevynecháte žiadnu smietku.
Okrem jednoduchého ovládania ponúka hubica vysávača Ergorapido LED osvetlenie DustSpotter™, ktoré prináša precízne upratovanie. Môžete si byť istí, že Vám už nič neunikne , vďaka osvetleniu.

osvetlenie

Technické parametre

Farba Modrá
Hlučnosť ( dBA ) 79
Výkon 17,5
Osvetlenie Áno
Napájanie Akumulátor
Typ batérie Li-ion 18 V
Doba nabíjania ( h ) 4 hod
Doba prevádzky 35 min
Rozmery V x Š x H (mm) 1145 x 265 x145
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu