Electrolux EER77MBM

(0)

Kód: 089632

Výrobca:

Typ vysávača: tyčový 2v1
Typ filtrácie: 
bezsáčkový
Napájanie: 
akumulátorový (Li-ion)
Doba prevádzky:
 45 min
Doba nabíjania (h): 4
Objem nádoby (L): 0.5

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

179,00 € s DPH

149,17 € bez DPH

Tyčový vysávač 2 v 1, Typ batérií: Li-ion, Doba nabíjania (h): 4, Veľkosť prachovej nádoby (l): 0.5,Typ filtrácie: Dvojitá filtrácia, Technológia: Bezvreckový, Uloženie: Nabíjací stojan, Typ batérií: Li-ion, Sací výkon (W): 18.5, Výdrž batérie vysávača - nízky výkon (min.): 45, Hlučnosť (dB(A)): 79, Indikátor nabitia: Modré svetielko indikuje potrebu nabitia vysávača, Bezšnúrový, dobíjací: Vysávač má dobíjaciu batériu. Je teda prenosný a vhodný pre rýchle a jednoduché použitie, Kefovací valček s rýchlym uvoľňovaním Quick release: Stačí stlačiť tlačidlo a kefovací valček sa uvoľní, takže ho môžete jednoducho vyčistiť,Technológia BrushRollClean™ : Vďaka tejto jedinečnej funkcii sa dá kefa jednoducho vyčistiť stlačením pedálu na vrchu hubici, Samostatne stojaci dizajn, LED svetlá DustSpotter™, Cyklónový filtračný systém, Rozmery : 1145 x 265 x 145

Samočistiaca kefa.
Zabudnite na zdĺhavé odstraňovanie vlasov a vlákien namotaných na kefe vysávača. Patentovaná technológia BrushRollClean™ nového vysávača Ergorapido to urobí za Vás. Jednoducho stlačíte tlačidlo na podlahovej hubici..

brush

EasySteer™.
Dokonalý systém EasySteer™ Vám zaručí plynulé otáčanie a hladký pohyb na všetkých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu a po upratovaní stačí vysávač odložiť do nabíjacieho stojana.

manevr

Lítiová batéria TurboPower s dlhou výdržou.
Batéria vydrží dlhšie ako niklový akumulátor, je ľahší a umožňuje lepšiu manipuláciu s vysávačom. Výmena je ľahká a rýchlo sa nabíja, vydrží až 30 minút a indikátor vám oznámi, kedy ho treba nabiť.

batera

Nevynecháte žiadnu smietku.
Okrem jednoduchého ovládania ponúka hubica vysávača Ergorapido LED osvetlenie DustSpotter™, ktoré prináša precízne upratovanie. Môžete si byť istí, že Vám už nič neunikne , vďaka osvetleniu.

osvetlenie

 

Technické parametre

Farba Hnedá
Hlučnosť ( dBA ) 79
Osvetlenie Áno
Napájanie Akumulátor
Typ batérie 18 V Li-ion 1500mAh
Doba nabíjania ( h ) 4 hod.
Doba prevádzky 45 min.
Rozmery V x Š x H (mm) 1145 x 265 x 145
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu