Electrolux WQ61-40OG

(0)

Kód: 090157

Výrobca:

Typ vysávača: tyčový 2v1
Typ filtrácie: 
bezsáčkový
Napájanie: 
akumulátorový (Li-ion)
Doba prevádzky:
 45 min
Doba nabíjania (h): 4,5
Objem nádoby (L): 0,3 l

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

149,00 € s DPH

129,00 € s DPH

107,50 € bez DPH

-20,00 €

Tyčový vysávač 2 v 1 , Typ batérií: Li-ion, Doba nabíjania (h): 4,5, Veľkosť prachovej nádoby (l): 0,3, Typ filtrácie: Umývateľný filter ,Sací výkon (W): 27 ,Čistá hmotnosť (kg): 3.36, Bezšnúrový, dobíjací: Vysávač má dobíjaciu batériu. Je teda prenosný a vhodný pre rýchle a jednoduché použitie. Kefovací valček s rýchlym uvoľňovaním Quick release: Stačí stlačiť tlačidlo a kefovací valček sa uvoľní, takže ho môžete jednoducho vyčistiť. Samostatne stojaci dizajn, Cyklónový filtračný systém: Silnejší ventilátor motora a o 50 % väčší, skladaný filter s dvojitou filtráciou, zlepšia výkon Vášho vysávača Ergorapido, Napätie (V): 18 , Rozmery : 110,5 x 14 x 15

Dokonalá technológia.
Axiálna cyklónová technológia zaisťuje nekompromisný výkon počas celého čistenia, aj keď sa nádoba na prach zaplní. Výdrž až 45 minút** na vyčistenie väčšej plochy.

axil

Ergonomický dizajn.
Ergonomický dizajn vysávača Well Q6 s ľahko uchopiteľnou rukoväťou a nízkym ťažiskom znižuje sily pôsobiace na ruku počas čistenia pre pohodlnejšie vyčistenie podlahy. Ručný vysávač s dvomi možnosťami uchopenia zaisťuje pohodlné čistenie nad podlahou a vo výškach.

ergo

Filtračný systém.
5-stupňový filtračný systém s filtračným materiálom E10 odstraňuje až 99,99 %* mikročastíc prachu pre dokonale čisté prostredie Vašej domácnosti .

filter

Príslušenstvo vždy k dispozícii.
Kefa na prach a štrbinová hubica zaručujú, že sa dostanete do každého kúta bez toho, aby ste museli siahať po ďalšom vybavení. Ak ich práve nepoužívate, sú uložené priamo na vysávači, takže budete mať vždy k dispozícii ten správny nástroj pre každú úlohu.

prisluš

Technické parametre

Farba Zelená
Hlučnosť ( dBA ) 79
Osvetlenie Nie
Napájanie Akumulátor
Typ batérie Li-ion
Doba nabíjania ( h ) 4,5
Prevádzkový čas batérie 45 min
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu