ETA Moneto 6449 90000

(0)

Kód: 091618

Výrobca:

Typ vysávača: tyčový 2v1
Typ filtrácie: 
bezsáčkový
Napájanie: 
akumulátorový (Li-ion)
Doba prevádzky:
 55 min
Doba nabíjania (h): 5
Objem nádoby (L): 0.55

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

109,00 € s DPH

90,83 € bez DPH

Bezdrôtový pomocník

Ak hľadáte tyčový a ručný bezvreckový vysávač 2 v 1, tak práve ETA Monet je ten pravý vysávač pre vás. Vďaka bezdrôtovej prevádzke s akumulátorom 21,6 V Li-ion môžete starosti s prívodným káblom hodiť za hlavu. Užite si neobmedzený pohyb kamkoľvek potrebujete.

Výkon

Vysávač je veľmi tichý, jeho hlučnosť je iba 80 dB(A). Držiak vysávača v sebe ukrýva integrovaný nabíjací systém, ktorý sa stará o stav akumulátora, ktorý vysávač poháňa. Počas vysávania vás svetelná signalizácia na prednej strane vysávača informuje o stupni vybitia a o stave jeho nabíjania. Doba nabitia akumulátora trvá cca 5 hodín a na jedno nabitie potom vydrží v prevádzke až 55 minút.

Praktické ovládanie

ETA Moneto má moderný a elegantný dizajn. Jednoducho sa ovláda a ľahko sa udržiava. Má cyklónový filtračný systém pre lepšiu efektivitu vysávania. Môžete si nastaviť dve úrovne sacieho výkonu.

V tele vysávača je ukrytý ručný vysávač, ktorý vám výborne poslúži pri vysávaní vyšších plôch ako napríklad sedačky, kuchynskej linky alebo nábytku a s pomocou príslušného nástavca tiež úzke priestory. Vďaka ergonomickej rukoväti bude navyše vaše vysávanie ešte pohodlnejšie.

Kvalitná výbava

S kvalitným HEPA filtrom zachytí aj tie najmenšie mikročastice. Vysávač disponuje rotačnou parketovou hubicou, ktorá je určená na tvrdé podlahy a parkety ku ktorým je veľmi šetrná. Kontrolne LED diódy umiestnené na hubici vám pomôžu dobre vidieť aj do neosvetlených miest. Súčasťou vysávača je aj štrbinová hubica a kefa s jemnými štetinkami pre šetrné upratovanie prachu a pavučín z nábytku alebo obrazov. Obsahuje aj stojan s integrovaným nabíjacím adaptérom pre pohodlné nabíjanie aj praktické uskladnenie vysávača a jeho príslušenstva.

Technické parametre

Farba Biela
Maximálna hlučnosť ( dBA ) 80
Objem vrecka/nádoby ( L ) 0,5
Počet stupňov výkonu 2
Osvetlenie Áno
Napájanie Akumulátor
Typ batérie 21,6V Li-Ion
Doba nabíjania ( h ) 5 hod
Prevádzkový čas batérie 55 min
Kapacita nádržky 0,5
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu