ETA Supersonic 5231 90000

(0)

Kód: 091619

Výrobca:

Typ vysávača: tyčový 2v1
Typ filtrácie: 
bezsáčkový
Napájanie: 
akumulátorový (Li-ion)
Doba prevádzky:
 25 min
Doba nabíjania (h): 4
Objem nádoby (L): 0.45

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

259,00 € s DPH

215,83 € bez DPH

Túžite mať doma perfektne povysávané aj poumývané? S týmto multifunkčným pomocníkom to nebude problém. ETA Supersonic Wash H2O disponuje výkonným digitálnym motorom s dlhou životnosťou. Zbavte sa zamotaných káblov ! Tento bezdrôtový pomocník s vymeniteľným 21,6V akumulátorom zvládne vysávať až 25 minút, do plného nabitia bude potrebovať 4 hodiny

Výkonný tyčový vysávač nemusí byť ťažký a robustný, ETA Supersonic Wash H2O Vás poteší svojou ľahkosťou. Kovovou sacou trubicou s flexibilným kĺbom sa jednoducho dostanete aj pod nízky nábytok, a to bez namáhavého ohýbania chrbta. Vďaka jeho nízkej váhe iba 2,5 kg jednoducho vysajete stropné svetlá aj čalúnené sedačky. Možnosť voľby medzi dvomi sacími výkonmi vám umožňuje optimálne nastavenie pre každý povrch. Účinnú filtráciu zabezpečuje HEPA filter, ktorý zachytí aj tie najjemnejšie nečistoty. Nečistoty z nádoby na prach o objeme 450 ml môžete kedykoľvek vyklepať do odpadkového koša. Príjemným detailom je aj ergonomická rukoväť so spínačom nepretržitého chodu. Tri praktické LED diódy vám osvetlia nielen temné zákutia a vy tak budete mať dokonalý prehľad o upratovanom priestore.

K dokonale čistej domácnosti vám pomôže nadstavec na mopovanie, s ktorým vám práca pôjde jednoducho ! V jednom kroku dokáže vysať drobné nečistoty a prach, hĺbkovo podlahu vyčistiť a ihneď tiež usušiť. Pre skutočne dôkladné čistenie je ETA Supersonic Wash H2O vybavený špeciálnou kefou, ktorá sa účinne, ale zároveň šetrne stará o všetky druhy podláh. Pokiaľ by vám nádržka na čistú vodu o objeme 400 ml náhodou nebola dostačujúca na celé upratovanie, môžete ju kedykoľvek jednoducho vybrať a vodu doplniť. Nečistoty vysávač zbiera do nádoby s objemom 420 ml, ktorú po naplnení môžete jednoducho vyliať do odpadu.

Príslušenstvo : 

  • rotačná turbohubica
  • mopovací nadstavec
  • kovová sacia trubica
  • krátka sacia hubica
  • malá turbohubica
  • kefka
  • štrbinová hubica
  • dlhá štrbinová hubica
  • adaptér
  • plastový úchyt na stenu

ETA svojim produktom verí. Na vysávač ETA Supersonic Wash H2O vám bezplatne poskytuje predĺženú záruku 10 rokov na motor.

Technické parametre

Farba Modrá
Maximálna hlučnosť ( dBA ) 78 dB
Napájanie Akumulátor
Typ batérie Li-On 21,6V
Doba nabíjania ( h ) 4 hod
Doba prevádzky 25 min
Objem nádoby ( L ) 0,45
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu