Philips QP6650/61

(0)

Kód: 091399

Výrobca:

Doba prevádzky: 120 min
Dĺžka nabíjania: 60 min
Funkcie: zastrihávač na bradu a telo
Materiál strihacích nožov: oceľ
Počet nadstavcov v balení: 3
Zastrihovanie bez nadstavca Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

109,00 € s DPH

90,83 € bez DPH

Philips OneBlade Pro Vám dokonalo zastrihne tvár aj telo, vytvaruje a oholí fúzy všetkých dĺžok. K dispozícii máte čepeľ na tvár a čepeľ s chráničom pokožky na telo.

Zastriháva a tvaruje.
Zastrihnite si bradu ako profesionál,môžete si nastaviť rovnomernú dĺžku pomocou nastaviteľného hrebeňového nástavca. Máte na výber z 14 nastavení dĺžky od jednodenného strniska cez krátky strih až po dlhú bradu. Obojstranná čepeľ Vám vytvaruje bradu do dokonalého štýlu s perfektnou presnosťou, a to aj v horšie dostupných alebo citlivých oblastiach. Vylaďte svoj štýl jednoducho a za pár sekúnd.

zastrih


Dokonalé kopírovanie.

OneBlade Vám dokonalo skopíruje obrysy tváre a umožní Vám účinne a pohodlne zastrihávať a oholiť všetky oblasti tváre.Dodáte svojmu vzhľadu štýl a pohybom čepele v ktoromkoľvek smere vytvoríte čisté línie.

kopiro

Odolná čepeľ.
Kvalitná čepeľ Vám zaručí dlhodobý výkon. Pre optimálny výkon postačí vymeniť čepeľ raz za 4 mesiace. Výmena je úplne jednoduchá a bezproblémová. Indikátor s LED osvetlením Vám zobrazí stav batérie. Upozorní Vás na nízky stav batérie počas používania a pri zapojení ukazuje priebeh nabíjania!

vymena

Kvalitná batéria.
Holiaci strojček disponuje veľmi kvalitnou lítiovou batériou. Prístroj sa nabíja 60 minút a vydrží až 120 minút prevádzky.

bateria

Technické parametre

Farba Strieborná/čierna
Displej Ano
Počet nadstavcov 3
Výdrž batérie 60 a viac min
Doba nabíjania 5-60 min
Rozmery V x Š x H (mm) 200 x 130 x 80 mm
Hmotnosť ( kg ) 0,3
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu