ETA Sonetic 0708 90000

(0)

Kód: 086287

Výrobca:

Objem nádržky (na vodu): 150 ml
Zdroj energie akumulátorový: (Li-On)
Ústna sprcha: Áno
Časovač: Áno
Tlak vody: 6.2 bar

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

49,00 € s DPH

40,83 € bez DPH

Účinné čistenie medzizubných priestorov

Veľmi sofistikovaný, šetrný a účinný systém čistenia chrupu a medzizubných priestorov pomocou ultrajemného prietoku vody (vodný paprsok 0,6 mm). Pokiaľ vám zubná kefka nestačí a nie ste práve prebojníkmi v čistení zubov zubnou niťou, potom je práve ústna sprcha ETA070890000 Aquacare tým najlepším riešením.

Vďaka prúdu vody odstraňuje zubný povlak, nečistoty a baktérie z medzizubného priestoru a spod ďasien. Ústna sprcha je teda inovatívnym pomocníkom v oblasti dentálnej hygieny.

Objem nádrže je 150 ml, pričom jej konštrukcia zaručuje ľahké vyberanie, plnenie a čistenie. Prevádzkový tlak čerpadla v závislosti na nastavenom režime sa pohybuje v rozsahu 2,7 - 6,2 bar (40 - 90 PSI). Univerzálne napätie 100 - 240 V umožňuje vziať spotrebič so sebou na dovolenku alebo služobnú cestu. Celá konštrukcia sprchy je postavená na jednoduchosti – vymeniť a nasadiť príslušenstvo zvládne ktokoľvek.

Ako často sa používa?

Sprcha je prispôsobená na každodennú ústnu hygienu ako doplnok na čistenie zubov. Je vhodná na čistenie implantátov, fixných rovnátok, mostíkov a koruniek.

Ľahké ovládanie a použiteľnosť

Ústnu sprchu Aquacare ľahko zapnete a vypnete spínačom ON/OFF. Svetelná signalizácia upozorňuje na zmeny – teda vybitie, proces nabíjania, úplné nabitie a na zvolený režim čistenia. Ústna sprcha Aquacare má tri režimy čistenia – Normal - na bežné čistenie zdravých zubov a ďasien, Soft - šetrný režim na citlivé zuby a ďasná a Pulse - na šetrné masírovanie ďasien. Vďaka ergonomickej rukoväti vám ústna sprcha skvele padne do ruky a s možnosťou otáčať trysku o celých 360° je ľahké nájsť optimálnu polohu na čistenie ako ľavou, tak aj pravou rukou.

Ústní sprcha Aquacare je vybavena kvalitním akumulátorem Li-ion, který vydrží na jedno nabití až 50 minut. Doba nabíjení trvá 18 hodin. Ideální je nechat ústní sprchu dobíjet přes noc prostřednictvím napájecího kabelu o délky 1,2 metru.

Bezpečnostné opatrenia

Aby nedošlo k poškodeniu sprchy, disponuje automatickým vypnutím po 2 minútach chodu. Konštrukcia má krytie IPX7, ktoré chráni sprchu aj v prípade náhodného ponorenia do vody. Stojan je vybavený integrovaným úložným priestorom pre hygienické odkladanie trysiek.

Súčasťou balenia je praktický nabíjací stojan s náhradnými ústnými tryskami (2 kusy).

Veľkou výhodou je možnosť dokúpiť ďalší špeciálny nástavce ako voliteľné príslušenstvo (ortodontická tryska pod objednávacím číslom ETA 270790200, nástavec na čistenie jazyka pod objednávacím číslom ETA 270790300).

Technické parametre

Typ batérie Li-On
Časovač Áno
Tlak vody 6,2 bar
Objem nádržky 150 ml
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu