WHIRLPOOL WQ9I MO1L

(0)

Kód: 089559

Výrobca:

En.trieda: F
Ročná spotreba energie (kWh): 435
Ovládanie: dotykové
Beznámraz. systém NoFrost : Áno
Čistý objem chladničky / mrazničky (l): 355/237
Rozmer VxŠxH (mm): 1876x908x716 mm
20 rokov záruka na kompresor

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

1 750,00 € s DPH

1 458,33 € bez DPH

Americká 4-dverová chladnička s výrobníkom ľadu, Trieda energetickej účinnosti : F, Spotreba energie : 435 kWh/rok, Objem chladničky : 355 l, Objem mrazničky : 237 l, Senzorová technológia chladenia 6.ZMYSEL FreshLock+FreezeLock, Chladiaci systém Triple NoFrost ,Extra záruka 20 rokov motor/kompresor, Úroveň vydávaného hluku 41 dB, Zobrazenie displeja : čierno-biely grafický, WIFI ovládanie : áno, Alarm dverí : áno, Detská poistka : áno ,Počet kompresorov : 1, Počet termostatov : 3, Odmrazovanie chladničky : automatické, Výrobník ľadu / triešte a dávkovač chladenej vody : áno, Kapacita výrobníka ľadu 1,6 kg/24 h, Multi-flow distribučný systém chladenia, Superchladenie, Prázdninový režim, Party funkcia, Vodný filter, Typ poličiek : sklenené, Počet poliček : 3, Počet nastaviteľných poličiek : 2, Počet zásuviek na ovocie a zeleninu : 2, Počet priečinkov vo dverách : 7, Mraziaci výkon : 8 kg/24 h ,Odolnosť pri výpadku prúdu : 22 hod. , Tlačidlo rýchleho zmrazovania, Teplotný alarm pri výpadku prúdu, Počet priečinkov vo dverách mrazničky : 6, Rozmery (vxšxh) : 1876x908x716 mm

20 rokov záruka na kompresor

Zabudnite na odmrazovanie a šetrite energiu.
Inteligentné senzory chladničky sledujú teploty a znižujú jej výkyvy. Tak je zabezpečená optimálna teplota potrebná pre uchovanie potravín. Technológia Triple NoFrost automaticky vysušuje vzduch v mrazničke, vďaka čomu už nemusíte plytvať čas odmrazovaním. 

no frost

Fresh Box+ s nastavovaním vlhkosti.
Posuvným ovládačom si môžete nastaviť vlhkosť vo vnútri zásuvky.Vaše ovocie a zelenina zostanú čerstvé až 15 dní.Na základe straty hmotnosti a vizuálnej kvality, s ohľadom na bežné ovocie a zeleninu.

fresh

Možnosť nastavenia si z 6 stupňov teploty.
Môžete si nastaviť správnu teplotu podľa toho, aké potraviny ukladáte. Jemné mrazenie -7 °C: Bez nutnosti rozmrazovania pre potraviny, ktoré spotrebujete do jedného týždňa. Potraviny môžete priamo spracovať.Stredné mrazenie -12 °C: Uchovávajte zmrzlinu a dezerty pri optimálnej teplote na servírovanie.Hlboké mrazenie: -18 °C: Uchovate nutričnú hodnotu potravín dlhšie

stupne

Zásuvka EasyAccess.
Špeciálna praktická polica, ktorá sa vysúva pre lepšiu prehľadnosť a jednoduchší prístup k najčastejšie používaným potravinám uchovávaným v mrazničke.

easy

Flexibilita mrazničky.
Ukladací priestor v mrazničke je mimoriadne prehľadný. K dispozícii máte 4 zásuvky a 2 Easy Access police.Úložný priestor v objeme 237 l, mraziaci výkon 8 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín sú veľkým bonusom tejto mrazničky.

zasuvky

Dvadsaťročná záruka na kompresor.
Vďaka 20-ročnej záruke (po registrácii na www.whirlpool.sk) na kompresor môžete byť úplne bez obav. Záruka sa vzťahuje na všetky škody spôsobené normálnou prevádzkou. .

zaruka

Technické parametre

Energetická trieda F
Farba Nerez
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 435
Hlučnosť ( dBA ) 41
Displej Ano
Celkový objem ( L ) 592
Čistý objem chladničky ( L ) 355
Čistý objem mrazničky ( L ) 237
No Frost/ Beznámrazová Ano
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Automatické odmrazovanie mrazničky Ano
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 8
Akumulčná doba pri výpadku el. energie 22
Počet kompreserov 1
Počet termostatov 3
Počet poličiek v chladničke 3
Počet zásuviek/košov v mrazničke 6
Nízkoteplotná zásuvka / Zero zone Ano
Fresh zone priehradka Ano
Klimatická trieda SN-T
Rozmery V x Š x H (mm) 1876x908x716 mm
Rozmer výška ( cm ) od 181 do 210
Rozmer šírka ( cm ) do 100 cm
Rozmer hĺbka ( cm ) od 65 cm a viac
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu