ETA 235590000

(0)

Kód: 088666

Výrobca:

En.trieda: E
Ročná spotreba energie (kWh): 249
Ovládanie: Elektronické, dotykové
Čistý objem chladničky / mrazničky (l): 218/97
Rozmer VxŠxH (mm): 1860x595x650
NoFrost beznámrazový systém

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

429,00 € s DPH

357,50 € bez DPH

Elegantná kombinovaná chladnička ETA 2355 v bielom dizajne bude ozdobou každej modernej kuchyne. Je vybavená pokročilou beznámrazovou technológiou NO FROST ADAPT+, ktorá pomocou 5 senzorov monitoruje chod chladničky a jej prevádzku optimalizuje tak, aby zabránila namŕzaniu stien u potravín a zároveň maximálne predĺžila ich čerstvosť. Aktuálnu teplotu môžete sledovať na dotykovom LED displeji.

Displej tiež umožňuje ovládať prevádzku chladničky aj mrazničky zvlášť a voliť z prednastavených prevádzkových režimov. Dokonalé uchovanie potravín zaisťuje MULTIFUNKČNÁ ZÓNA. Pomocou ovládača vo vnútri chladničky si sami zvolíte, či bude zásuvka plniť funkciu FRESH ZÓNY s trvalou teplotu ľahko nad bodom mrazu (ideálne na uchovávanie mäsa a rýb), alebo zásuvky na ovocie a zeleninu. Interiér je osvetlený moderným LED svetlom, ktoré nielenže usporí energiu, ale predovšetkým má výbornú svietivosť.

Technológia v službách čerstvosti
Technológia NO FROST ADAPT+ prispôsobí na základe informácií zo zabudovaných senzorov prevádzku spotrebiča tak, aby zaistila maximálnu dobu čerstvosti potravín a zabránila teplotnému šoku aj predčasnému kazeniu potravín. Navyše už nemusíte tráviť hodiny pri ručnom odmrazovaní chladničky. Rovnomerná cirkulácia studeného vzduchu v chladničke aj mrazničke zabezpečuje, že steny vôbec nenamŕzajú. Pozitívne sa prejavuje tiež na celkovej spotrebe a znižuje hlučnosť spotrebiča.

Chytro a úsporne
Chladnička je vybavená moderným LED osvetlením, ktoré je o 90 % úspornejšie než klasická žiarovka, a navyše sa vyznačuje omnoho lepšou svietivosťou. Behom okamžiku tak budete mať o obsahu chladničky dokonalý prehľad. LED osvetlenie tiež prispieva k stálosti teploty vo vnútri, pretože na rozdiel od klasickej žiarovky nevytvára nežiadúce teplo.

Oddelené ovládanie oboch častí umožňuje nezávisle nastaviť teplotu v chladničke a mrazničke. Podmienky na uskladnenie potravín sú ovládané elektronicky, elegantné dotykové ovládanie s LED displejom je jednoduché a intuitívne.

Energetickú úsporu a optimalizáciu výkonu pre rôzne situácie ponúkajú prednastavené režimy, ako je ECO alebo DOVOLENKA. Režim SUPER MRAZENIE oceníte po veľkých nákupoch zásob do mrazničky alebo pre rýchle zmrazenie letnej úrody zo záhradky. Varovný signál upozorní na nezatvorené dvere, kvalita a čerstvosť vašich potravín tak nebude ohrozená. O svoje potraviny sa nemusíte báť ani v prípade náhleho výpadku prúdu – chladnička je totiž schopná uchovať ich v plne zmrazenom stave až 20 hodín.

Prémiový servis ETA
Nový majiteľ tejto chladničky získa balíček prémiových služieb, vďaka ktorému sa môže na svoj nový spotrebič 100% spoľahnúť a starosti nechať na iných. Prémiový servis zahŕňa Predĺženú záruku 5 rokov na kompresor, zrýchlený servis, ktorý garantuje nadštandardne rýchly servisný zásah maximálne do 2 pracovných dní od nahlásenia reklamácie na zákaznícku linku. Tá je k dispozícii 7 dní v týždni nielen pre hlásenie reklamácií, ale tiež poskytne technickú podporu.

(*) Podmienky služby Predĺženej záruky sú špecifikované na www.eta.sk/predlzena-zaruka
(**) Podmienky Zrýchleného servisu sú špecifikované na www.eta.sk/servis

Technické parametre

Energetická trieda E
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 249
Hlučnosť ( dBA ) 40
Displej LED
Celkový objem ( L ) 315
Čistý objem chladničky ( L ) 218
Čistý objem mrazničky ( L ) 97
No Frost/ Beznámrazová Ano
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Automatické odmrazovanie mrazničky Ano
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 6,4
Akumulčná doba pri výpadku el. energie 11
Počet kompreserov 1
Počet termostatov 2
Počet poličiek v chladničke 3
Počet zásuviek/košov v mrazničke 3
Fresh zone priehradka Ano
Osvetlenie LED
Rozmery V x Š x H (mm) 1850x600x635
Rozmer výška ( cm ) od 181 do 210
Rozmer šírka ( cm ) od 61 do 80 cm
Rozmer hĺbka ( cm )
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu