Gorenje N6A2XL4

(0)

Kód: 092585

Výrobca:

En.trieda: E
Ročná spotreba energie (kWh): 242
Ovládanie: Elektronické
Beznámraz. systém NoFrost : Áno
Hrubý objem chladničky / mrazničky (l): 204/96
Rozmer VxŠxH (mm): 1850x600x592

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

429,00 € s DPH

357,50 € bez DPH

Kombinovaná chladnička s mrazničkou, Celkový objem : 300 l,  Kapacita chladiaceho priestoru: 204 l , Kapacita mraziaceho priestoru : 96 l ,Zmrazovacia kapacita za 24 hodín : 10 kg , Skladovací čas pri výpadku el. energie : 10 h , Odhadovaná ročná spotreba energie : 242 kWh, Displej : LED displej, Ovládanie : Elektronické na dvierkach,  Ukazovateľ teploty : SensoTech prepínač - ukazovateľ teploty chladnička/mraznička, Indikátor otvorených dverí : Zvukový alarm ,Príliš vysoká teplota v chladiacej časti :  Zvukový alarm a biele svetlo, Príliš vysoká teplota v mraziacom priestore : Zvukový alarm a biele svetlo, Režim odmrazovania chladiaceho priestoru:  Automatické, Režim odmrazovania mraziaceho priestoru : Automatické, IonAir s Multfilow 360˚, AdaptTech inteligentný systém riadenia, CrispZone s HumidityControl: veľká zeleninová zásuvka s reguláciou vlhkosti, NoFrost Plus, Držiak na fľaše, Rozmer VxŠxH (mm): 1850x600x592

Muliflow 360 ° s Ionair.
Novodobá technológia v chladničkách napodobňuje prirodzený proces ionizácie, aby jedlo ostávalo dlhšie čerstvé. Záporne nabité ióny vyrobené v spotrebiči neustále osviežujú vzduch, aby napodobnili prirodzenú mikroklímu, čím vytvárajú najlepšie prostredie pre čerstvé potraviny. Ventilačný systém MultiFlow 360° rovnomerne rozkladá vzduch vďaka 14 vetracím vstupom, čím udržuje stabilnú teplotu na každej poličke.

multiflow

Supercool chladenie.
Po zvolení funkcie intenzívneho zachladenia klesne teplota v chladničke takmer o polovicu svojej zvyčajnej teploty. Ideálne pre rýchle zachladenia potravín po veľkých nákupoch.

superchlanie

ConvertFreshZone.
Veľmi praktická zásuvka sa jednoducho premení zo zásuvky na ryby a mäso na zásuvku na ovocie a zeleninu, takže môžete ľahko uložiť všetku svoju čerstvú úrodu alebo nákup z tržnice.

convert

FastFreeze.
Funkcia vo vnútri mrazničky pre rýchle zmrazenie potravín, ideálne pri doplnení mrazáku po nákupe nových potravín.

mrazenie

Led osvetlenie.
Výborne usporiadaná a úsporná chladnička je vybavená energeticky úsporným príslušenstvom vo forme LED pásu s výrazne dlhšou životnosťou a spotrebou energie.

osvetlenie

AdaptTech.
Systém udržiava optimálnu teplotu v chladničke bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Pri otvorení chladničky sa teplota náhle zvýši a potraviny sú tak vystavené teplotnému šoku, v dôsledku čoho sa rýchlejšie kazia. Chladnička monitoruje a analyzuje spôsob, akým ju používate. Takto vie predpovedať, kedy otvoríte chladničku a predtým, ako tak urobíte, zníži teplotu o 1 alebo 2 °C, čím udržiava stabilnú teplotu a zaručí, že potraviny ostanú čerstvé a plné živín.

adapt

Technické parametre

Energetická trieda E
Farba Nerez
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 242
Hlučnosť ( dBA ) 38
Displej Ano
Celkový objem ( L ) 300
Čistý objem chladničky ( L ) 204
Čistý objem mrazničky ( L ) 91 - 99
No Frost/ Beznámrazová Ano
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Automatické odmrazovanie mrazničky Ano
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 10
Akumulčná doba pri výpadku el. energie 10
Počet kompreserov 1
Počet termostatov 1
Počet poličiek v chladničke 4
Počet zásuviek/košov v mrazničke 3
Nízkoteplotná zásuvka / Zero zone Ano
Fresh zone priehradka Ano
Klimatická trieda SN-ST
Rozmery V x Š x H (mm) 1850 x 600 x 592
Rozmer výška ( cm ) od 181 do 210
Rozmer šírka ( cm ) od 56 do 60 cm
Rozmer hĺbka ( cm ) od 56 do 65 cm
Hmotnosť ( kg ) 60
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu