Gorenje NRC6193SXL5

(0)

Kód: 091421

Výrobca:

En.trieda: D
Ročná spotreba energie (kWh): 207
Ovládanie: Elektronické
Beznámraz. systém NoFrost : Áno
Hrubý objem chladničky / mrazničky (l): 220/106
Rozmer VxŠxH (mm): 1850x600x663

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

549,00 € s DPH

457,50 € bez DPH

Kombinovaná chladnička s mrazničkou, Produktová línia SUPERIOR LÍNIA, Energetická trieda D, Farba dverí Dark grey brushed stainless steel, Celkový objem 326 l Objem chladiaceho priestoru 194 l Objem priestoru pre skladovanie čerstvých potravín 26 l ,Objem mraziaceho priestoru 106 l ,Zmrazovacia kapacita za 24 hodín 11 kg, Skladovací čas pri výpadku el. energie 9 h, Odhadovaná ročná spotreba energie 207 kWh, LED displej ,Ovládanie Elektronické na dvierkach, SensoTech prepínač - ukazovateľ teploty chladnička/mraznička, Indikátor otvorených dverí : Zvukový alarm, Režim odmrazovania chladiaceho priestoru : Automatické ,Režim odmrazovania mraziaceho priestoru : Automatické, Rýchle chladenie : Áno, IonAir s Multfilow 360˚ : Áno, ConvertActive: možnosť zmeniť mrazničku na chladničku Áno na chladiacu zónu AdaptTech inteligentný systém riadenia Áno Regulátor vlhkosti : Áno, (automatická regulácia vlhkosti), FastFreeze rýchle mrazenie : Áno, NoFrost bez-námrazový systém : NoFrost Plus ,Cirkulácia vzduchu MultiFlow 360° systém prúdenia vzduchu, Úsporný režim EcoMode : Áno, Rozmery : 1850x600x663

Muliflow 360 ° s Ionair.
Novodobá technológia v chladničkách napodobňuje prirodzený proces ionizácie, aby jedlo ostávalo dlhšie čerstvé. Záporne nabité ióny vyrobené v spotrebiči neustále osviežujú vzduch, aby napodobnili prirodzenú mikroklímu, čím vytvárajú najlepšie prostredie pre čerstvé potraviny. Ventilačný systém MultiFlow 360° rovnomerne rozkladá vzduch vďaka 14 vetracím vstupom, čím udržuje stabilnú teplotu na každej poličke.

multiflow

Supercool chladenie.
Po zvolení funkcie intenzívneho zachladenia klesne teplota v chladničke takmer o polovicu svojej zvyčajnej teploty. Ideálne pre rýchle zachladenia potravín po veľkých nákupoch.

superchlanie

ConvertFreshZone.
Veľmi praktická zásuvka sa jednoducho premení zo zásuvky na ryby a mäso na zásuvku na ovocie a zeleninu, takže môžete ľahko uložiť všetku svoju čerstvú úrodu alebo nákup z tržnice.

convert

FastFreeze.
Funkcia vo vnútri mrazničky pre rýchle zmrazenie potravín, ideálne pri doplnení mrazáku po nákupe nových potravín.

mrazenie

ConvertActive.
S funkciou ConvertActive stačí jednoduché stlačenie tlačidla, a mraziaca časť sa premení na chladiaci priestor alebo veľkú ZeroZone, čím získate viac priestoru na uskladnenie občerstvenia alebo nápojov.

convert

AdaptTech.
Systém udržiava optimálnu teplotu v chladničke bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Pri otvorení chladničky sa teplota náhle zvýši a potraviny sú tak vystavené teplotnému šoku, v dôsledku čoho sa rýchlejšie kazia. Chladnička monitoruje a analyzuje spôsob, akým ju používate. Takto vie predpovedať, kedy otvoríte chladničku a predtým, ako tak urobíte, zníži teplotu o 1 alebo 2 °C, čím udržiava stabilnú teplotu a zaručí, že potraviny ostanú čerstvé a plné živín.

adapt

Technické parametre

Energetická trieda D
Farba Nerez
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 207
Hlučnosť ( dBA ) 37
Displej Ano
Celkový objem ( L ) 326
Čistý objem chladničky ( L ) 220
Čistý objem mrazničky ( L ) od 99 do 149L
No Frost/ Beznámrazová Ano
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Automatické odmrazovanie mrazničky Ano
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 11
Akumulčná doba pri výpadku el. energie 9
Počet kompreserov 2
Počet termostatov 2
Počet poličiek v chladničke 4
Počet zásuviek/košov v mrazničke 3
Nízkoteplotná zásuvka / Zero zone Ano
Fresh zone priehradka Ano
Klimatická trieda SN-ST
Rozmery V x Š x H (mm) 1850 x 600 x 663
Rozmer výška ( cm ) od 181 do 210
Rozmer šírka ( cm ) od 56 do 60 cm
Rozmer hĺbka ( cm ) od 65 cm a viac
Hmotnosť ( kg ) 66
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu