Gorenje NRC6203SXL5

(0)

Kód: 091419

Výrobca:

En.trieda: D
Ročná spotreba energie (kWh): 211
Ovládanie: Elektronické
Beznámraz. systém NoFrost : Áno
Hrubý objem chladničky / mrazničky (l): 255/106
Rozmer VxŠxH (mm): 2000x600x663

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

549,00 € s DPH

457,50 € bez DPH

Kombinovaná chladnička s mrazničkou, Produktová línia SUPERIOR LÍNIA, Energetická trieda : D, Ročná spotreba energie : 211kWh, Celkový objem : 361 l, Objem chladiaceho priestoru : 229 l ,Objem priestoru pre skladovanie čerstvých potravín : 26 l , Objem mraziaceho priestoru : 106 l, Zmrazovacia kapacita za 24 hodín : 11 kg, Skladovací čas pri výpadku el. energie : 9 h, Držiak na fľaše Kovový držiak Stojan na vajcia/forma na ľad Nie Úložný box na syr, maslo, vajcia, ľad 1x MultiBox zásobník 3v1 (stojan na vajcia, box na aromatické potraviny, forma na ľad) Polica na fľaše vo dverách chladničky 1 polica na fľaše s pevným držiakom fliaš zabraňujúcim pohybu fliaš Zásuvka na zeleninu 1 zásuvka na zeleninu Police vo dverách chladničky 3 police vo dverách, LED osvetlenie stropné, Nízkoteplotná zóna : Convert ZeroZone, Invertorový kompresor, Rozmery : 2000x600x663

Muliflow 360 ° s Ionair.
Novodobá technológia v chladničkách napodobňuje prirodzený proces ionizácie, aby jedlo ostávalo dlhšie čerstvé. Záporne nabité ióny vyrobené v spotrebiči neustále osviežujú vzduch, aby napodobnili prirodzenú mikroklímu, čím vytvárajú najlepšie prostredie pre čerstvé potraviny. Ventilačný systém MultiFlow 360° rovnomerne rozkladá vzduch vďaka 14 vetracím vstupom, čím udržuje stabilnú teplotu na každej poličke.

multiflow

Supercool chladenie.
Po zvolení funkcie intenzívneho zachladenia klesne teplota v chladničke takmer o polovicu svojej zvyčajnej teploty. Ideálne pre rýchle zachladenia potravín po veľkých nákupoch.

superchlanie

ConvertFreshZone.
Veľmi praktická zásuvka sa jednoducho premení zo zásuvky na ryby a mäso na zásuvku na ovocie a zeleninu, takže môžete ľahko uložiť všetku svoju čerstvú úrodu alebo nákup z tržnice.

convert

FastFreeze.
Funkcia vo vnútri mrazničky pre rýchle zmrazenie potravín, ideálne pri doplnení mrazáku po nákupe nových potravín.

mrazenie

ConvertActive.
S funkciou ConvertActive stačí jednoduché stlačenie tlačidla, a mraziaca časť sa premení na chladiaci priestor alebo veľkú ZeroZone, čím získate viac priestoru na uskladnenie občerstvenia alebo nápojov.

convert

AdaptTech.
Systém udržiava optimálnu teplotu v chladničke bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Pri otvorení chladničky sa teplota náhle zvýši a potraviny sú tak vystavené teplotnému šoku, v dôsledku čoho sa rýchlejšie kazia. Chladnička monitoruje a analyzuje spôsob, akým ju používate. Takto vie predpovedať, kedy otvoríte chladničku a predtým, ako tak urobíte, zníži teplotu o 1 alebo 2 °C, čím udržiava stabilnú teplotu a zaručí, že potraviny ostanú čerstvé a plné živín.

adapt

Technické parametre

Energetická trieda D
Farba Nerez
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 211
Hlučnosť ( dBA ) 37
Displej Ano
Celkový objem ( L ) 361
Čistý objem chladničky ( L ) 255
Čistý objem mrazničky ( L ) od 99 do 149L
No Frost/ Beznámrazová Ano
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Automatické odmrazovanie mrazničky Ano
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 11
Akumulčná doba pri výpadku el. energie 9
Počet kompreserov 2
Počet termostatov 2
Počet poličiek v chladničke 5
Počet zásuviek/košov v mrazničke 3
Nízkoteplotná zásuvka / Zero zone Ano
Fresh zone priehradka Ano
Klimatická trieda SN-ST
Rozmery V x Š x H (mm) 2000 x 600 x 663
Rozmer výška ( cm ) od 181 do 210
Rozmer šírka ( cm ) od 56 do 60 cm
Rozmer hĺbka ( cm ) od 65 cm a viac
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu