Gorenje RK62EXL4

(0)

Kód: 090532

Výrobca:

En.trieda: E
Ročná spotreba energie (kWh): 235
Ovládanie: mechanické
Beznámraz. systém NoFrost : Nie
Hrubý objem chladničky / mrazničky (l): 205/109
Rozmer VxŠxH (mm): 1850x600x592

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

389,00 € s DPH

324,17 € bez DPH

Kombinovaná chladnička s mrazničkou, Konštrukčný typ : Voľne stojaci, Produktová línia : ESSENTIAL LÍNIA , Energetická trieda : E, Trieda emisií hluku : C, Celkový objem : 314 l, Kapacita chladiaceho priestoru : 205 l, Kapacita mraziaceho priestoru : 109 l , Zmrazovacia kapacita za 24 hodín : 4.9 kg, Skladovací čas pri výpadku el. energie : 16 h ,Odhadovaná ročná spotreba energie : 235 kWh, Displej : Nie, Ovládanie : Mechanické , Indikátor otvorených dverí : Bez alarmu alebo hlasovej správy , Príliš vysoká teplota v mraziacom priestore : Bez alarmu, signálu alebo hlasovej správy, Nastaviteľná teplota mrazničky : Nie , Režim odmrazovania chladiaceho priestoru : Automatické,  Režim odmrazovania mraziaceho priestoru : Manuálne, AdaptTech inteligentný systém riadenia : Nie, FrostLess : Áno,  Regulátor vlhkosti : Nie , Úsporný režim EcoMode : Nie, Zásuvka na zeleninu, LED osvetlenie na strope, Počet nastaviteľných políc v chladničke : 3 ks , Sklenené police v chladničke : 4 ks, Úroveň hluku (max.) 38 dB(A), Rozmery : 1850x600x592

Menej ľadu, väčšia úspora za energie.
FrostLess-lepšia izolácia účinne znižuje nahromadenie námrazy na potravinách a v interiéri spotrebiča. To znamená nižší účet za energie a menšia námaha pri rozprazovaní.

frost

Gorenje GardenFresh.
Vďaka inovatívne navrhnutej, hladkej vnútornej stene sa kombinované chladničky extrémne ľahko čistia a zabezpečujú zdravé a bezpečné miesto pre vaše jedlo.

cistenie

Efektívne a prehľadné.
LED osvetlenie v chladničkách poskytuje vynikajúce a efektívne osvetlenie. Jeho životnosť je tridsaťkrát dlhší ako u konvenčných žiaroviek a ušetrí až desaťkrát toľko energie.

osvetlenie

SuperSilent.
Chladnička mraznička pracuje na hladine hluku len 38 dB, čo je rovnako tiché ako šepkaná konverzácia medzi dvoma ľuďmi. Táto tichá prevádzka je výsledkom vynikajúcej izolácie a inovatívnych riešení chladiaceho systému.

ticho

Extra veľká zásuvka v mrazničke.
V mraziacom priestore sa nachádza zásuvka s veľkou kapacitou a je ideálna pre skladovanie objemných potravín, ako je morka, niekoľko krabíc pizze či viac mäsa.

zasuvka

Slot-in.
Konečne môžete chladničku postaviť k stene .Vďaka funkcii Slot-In môžete dvere chladničky otvoriť až do 90 stupňov aj keď je umiestnená pri stene alebo vedľa iných spotrebičov. Môžete plne otvoriť dvere a jednoducho vybrať police aj zásuvky.

slot

Technické parametre

Energetická trieda E
Farba Nerez
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 235
Hlučnosť ( dBA ) 38
Displej Nie
Celkový objem ( L ) 314
Čistý objem chladničky ( L ) 205
Čistý objem mrazničky ( L ) od 99 do 149L
No Frost/ Beznámrazová Nie
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Automatické odmrazovanie mrazničky Nie
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 4,9
Akumulčná doba pri výpadku el. energie 16
Počet kompreserov 1
Počet termostatov 1
Počet poličiek v chladničke 4
Počet zásuviek/košov v mrazničke 3
Nízkoteplotná zásuvka / Zero zone Nie
Fresh zone priehradka Ano
Klimatická trieda SN-T
Rozmery V x Š x H (mm) 1850 x 600 x 592
Rozmer výška ( cm ) od 181 do 210
Rozmer šírka ( cm ) od 56 do 60 cm
Rozmer hĺbka ( cm ) od 56 do 65 cm
Hmotnosť ( kg ) 57,5
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu