ORAVA RGO-380X

(0)

Kód: 082279

Výrobca:

En.trieda: F
Ročná spotreba energie (kWh): 313
Ovládanie: Elektronické, dotykové
Čistý objem chladničky / mrazničky (l): 237/104
Hrubý objem chladničky / mrazničky (l): 230/94
Rozmer VxŠxH (mm): 1860x595x650

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

529,00 € s DPH

440,83 € bez DPH

Chladnička kombin. s mrazničkou dole, Výška (cm): 186; Technológia: No Frost; En.trieda: F; Čistý objem chladničky / mrazničky (l): 230/94; Ovládanie: Elektronické, dotykové,Hlučnosť (dB): 42; Ventilátor: MultiFlow; Farba: Nerez, Motor: Standard, Rozmer VxŠxH (mm): 1860x595x650; en.trieda (norma E20): E; Madla: Integrované vertikálne

Energetická trieda A+ .
Zaradenie spotrebiča do energetickej triedy vás informuje, nakoľko je spotrebič úsporný a koľko energie svojou prevádzkou spotrebuje. Najúspornejší je spotrebič A+++, najmenej úsporný spotrebič v triede E. Táto chladnička patrí svojou spotrebou do energetickej triedy A+. Môžete mať teda srdce na mieste a cítiť sa eko. Predpokladaná úspora spotrebiča v triede A+ oproti triede A je -25 %.

A+.png

Hlučnosť – len 42 dB.
Hlučnosť chladničky je dôležitý parametrom pri výbere chladničky. Nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Ani cez deň, ani v noci. Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Chladnička Orava uspokojí obe vaše predstavy.

AbsoluteCare

Objem 341 l.
Tento údaj vám napovie, aké množstvo potravín sa zmestí do chladničky. Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Tento údaj by ste si mali pri výbere chladničky všímať o to viac, ak ste súčasťou viacpočetnej rodiny, kde sa robia naozaj veľké zásoby, alebo ak nakupujete potraviny zriedkavejšie, avšak nárazovo, vo veľkých množstvách.

ProSense

Vyberateľné poličky.
Vďaka vyberateľným poličkám je manipulácia s potravinami v chladničke veľmi jednoduchá. Poličky si môžete vytiahnuť, aby ste do nich uvarené jedlo a suroviny vložili tak hlboko, ako potrebujete. V chladničke si tak vytvoríte prehľadný systém a dostatok miesta na zásoby. Možnosť vyberať poličky oceníte aj pri dôkladnom a precíznom umývaní chladničky raz za čas, aby žiarila čistotou a bola hygienicky vhodným miestom na uskladenenie potravín.

OKOFlow

Kombinovaná chladnička.
Ide o spotrebič 2 v 1. V jedinom zariadení máte chladničku aj mrazničku, čo je veľmi praktické na uskladnenie potravín aj v menších kuchyniach, na chate či na chalupe. Nehovoriac o tom, že nemusíte kupovať druhý spotrebič. Aj chladnička, aj mraznička majú samostatné dvierka, čo je veľmi praktické - keďže zbytočne neotvárate celý priestor, teplota sa v spotrebiči neznižuje viac, ako je nevyhnutné.

Kratke_susenie

No frost.
Túto chladničku nemusíte odmrazovať! Vďaka funkcii No Frost sa totiž v interiéri chladničky a na potravinách nevytvára z kryštálikov ľadu námraza, ktorú by ste museli prácne zoškrabávať, alebo chladničku "spúšťať". Zabudovaný ventilátor rozptyľuje rovnomerne do celého priestoru chladničky suchý vzduch - a to je kľúč k úspechu.

Kratke_susenie

Technické parametre

Energetická trieda F
Farba Nerez
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 313
Displej Nie
Hlučnosti ( dBA ) 42
Celkový objem ( L ) 324
Čistý objem chladničky ( L ) 230
Čistý objem mrazničky ( L ) 94
No Frost/ Beznámrazová Ano
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Automatické odmrazovanie mrazničky Ano
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 5
Počet kompreserov 1
Počet termostatov 1
Počet poličiek v chladničke 2
Počet zásuviek/košov v mrazničke 3
Nízkoteplotná zásuvka / Zero zone Nie
Fresh zone priehradka Ano
Klimatická trieda SN-ST
Ovládanie Elektronické dotykové
Rozmer výška ( cm ) od 181 do 210
Rozmer šírka ( cm ) od 56 do 60 cm
Rozmer hĺbka ( cm ) 650
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu