AEG L7FRE48SC

(0)

Kód: 092196

Výrobca:

Práčka predom plnená L7FRE48SC
Kapacita prania (kg): 8
En. trieda: B
Otáčky za minútu: 1400
Hlučnosť (db): 52/75 dB
Rozmery VxŠxH max. (mm): 847x597x576
DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA NA MOTOR ÖKOINVERTOR

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

629,00 € s DPH

524,17 € bez DPH

Práčka hlboká spredu plnená, Náplň bielizne: 8 kg ,Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1400 ot./min, Spotreba vody na 1 cyklus : 43 l, Spotreba energie na 100 cyklov : 54 kWh, Farba: Biela, Farba ovládacieho panela: strieborná, Dĺžka napúšťacej hadice (cm): 150, Kolieska a nožičky: 4 nastaviteľné nožičky,Príkon (W): 2200, Jazyk panelu: čeština Typ motora: ÖKOInvertor s doživotnou zárukou, Woolmark: Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor, Možnosť extra plákania ,Možnosť skrátenia času ,Možnosť ošetrenia škvŕn ,Protipenový systém ,Počet priehradok dávkovača na prací prostriedok: 3, Detský bezpečnostný zámok, Rozmery (mm): 847x597x576

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA NA MOTOR ÖKOINVERTOR

Parné osvieženie zníži pokrčenie o tretinu.
Venujte sa tomu, čo vás naozaj baví, nie žehleniu. Technológia ProSteam® umožňuje ukončiť prací cyklus parou, ktorá minimalizuje pokrčenie. Na rýchle osvieženie bielizne môžete použiť samostatný parný program. 

AEG Parne_osviez.


Mäkké a hebké oblečenie ako nikdy predtým.

Funkcia SoftPlus zaisťuje rovnomernú distribúciu aviváže doslova ku každému vláknu. Tkaniny sú ochránené, vydržia dlhšie a vaše oblečenie bude hebké a príjemné na dotyk. 

AEG SoftPlus

Energeticky účinné pranie v najkratšom možnom čase.
Veľa Eco programov vám ušetrí energiu. Eco Úspora času vám ale šetrí aj čas. Práčka vás nechá vybrať si program Eco a Úspora času dohromady a vy tak získate energeticky účinné pranie v tom najkratšom možnom čase. 

energie

Dokonalá starostlivosť o vaše oblečenie, úspora vody aj energie.
Technológia ProSense® automaticky upraví dĺžku prania podľa aktuálnej náplne. Vašej bielizni sa tak dostane tej najšetrnejší starostlivosti, a ešte ušetríte za spotrebu vody a energie. 

AEG ProSense.

Invertorový motor ÖKOINVERTOR 
Invertný motor je veľmi spoľahlivý, odolný, tichý a úsporný. Je založený na bezkefovej invertnej technológií, ktorá znižuje vibrácie a opotrebenie a poskytuje maximálny výkon pri minimálnom hluku.  

AEG Motor_invert.

Predĺžená záruka na motor alebo celý spotrebič.
Predĺžte si štandardnú záručnú dobu na vašu novú práčku či sušičku. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame predĺženú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor. Zistite viac: https://www.aeg.sk/local/promotions/predlzene-zaruky/.

zaruka

Technické parametre

Energetická trieda B
Farba Biela/Nerez
Kapacita prania/náplň ( kg ) 8
Maximálna rýchlosť odstreďovania ( ot./min) 1400
Parné programy Ano
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 54
Spotreba vody ( L/cyklus ) 43
Trieda účinnosti odstreďovania B
Počet programov 10
Hlučnosti pri praní ( dBA ) 52
Hlučnosti pri odstreďovaní ( dBA ) 75
Displej Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 847x597x576
Rozmer hĺbka ( cm ) od 56 do 65 cm
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu