Gorenje EC5351WA

(0)

Kód: 082742

Výrobca:

Typ sporáka:  Elektrický sklokeramický
Typ rúry :
Multifunkčná s kruhovým výhrevným telesom
Typ varnej dosky :
Sklokeramícká 4 varné zóny /2x dvojitá/
Objem rúry (L) : 70
Šírka (cm) : 50
Energetická trieda :
A

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

370,00 € s DPH

308,33 € bez DPH

Elektrický sporák Gorenje EC5351WA - sklokeramická varná platňa - 4 HiLight zóny z toho 1 dvojitá, dotykové hodiny IconLed,  multifunkčná rúra: 11 funkcií - horúci vzduch, rozmrazovania, ohrievania tanierov, AquaClean funkcia čistenia, osvetlenie rúry, objem 70 l , tlmené zatváranie dvierok, príslušenstvo:1x hlboký plech, 1x plytký plech, rošt, teleskopické výsuvy na 1 úrovni, chladné dvierka, rozmery (VxŠxH) 85 x 50 x 59,4 cm.

MultiAir - Pečenie na viacerých úrovniach- Viacero jedál naraz.
Kombinácia funkcie MultiAir a HomeMade tvaru rúry pomáha dosiahnuť ten najťažší cieľ: pečenie až na 4 plechoch súčasne. Dobrou správou je, že chute a vône sa nezmiešajú. Inteligentná distribúcia vzduchu zabezpečí, že jedlo bude rovnomerne upečené na každej úrovni.

MultiAir


AquaClean - Jednoduché, pohodlné čistenie.

Vďaka špeciálnemu smaltu vysokej kvality prináša funkcia AquaClean ešte účinnejší a jednoduchší spôsob čistenia vnútra rúry. Stačí len naliať pol litra vody do pekáča a zapnúť funkciu AquaClean po každom pečení. Výsledky sú viditeľné na celom povrchu vnútra rúry a plechoch na pečenie už v priebehu 30 minút. Mastnota a škvrny sa vlhkom zmäkčia, potom ich stačí jednoducho utrieť jemnou utierkou.

WH 6.zmysle

BigSpace - Viac priestoru pre viac voľnosti pri pečení.
Zväčšený objem rúry (až do 70 litrov) umožňuje prípravu väčšieho množstva jedla naraz. Optimalizovaný prúd vzduchu cirkuluje vo vnútri rúry úplne voľne a vďaka veľkému objemu BigSpace zvládnu sporáky Gorenje bez problémov upiecť aj veľkú morku.

BigSpace

Pripravené na XXL recepty.
Funkcia 6. zmysel LifeStyle zaistí nezabudnuteľný zážitok pre používateľa. Ľahko nájdete svoje obľúbené recepty, ktoré sa zoradia podľa kategórie produktov alebo podľa vašich potrieb, napríklad pre vegetariánov alebo milovníkov grilovania. Zariadenie automaticky nastaví parametre (teplotu, čas varenia, nastavenia zohrievania), ktoré sú potrebné na pečenie určeného pokrmu.

XXL recepty

Dvojitý ohrev pre rovnomerne chrumkavé jedlo.
Najlepšie výsledky pečenia dosiahnete vďaka kombinácií veľkého a menšieho grilovacieho telesa, pričom menšie výhrevné teleso sa nachádza vo vnútri veľkého. Šikovné umiestnenie výhrevných telies umožňuje optimálnu distribúciu tepla a vždy poskytuje dokonalé výsledky pečenia, takže je jedlo chrumkavé zvonku a šťavnaté zvnútra. Rôzne kombinácie ohrevu využívajú buď vnútorné, alebo vonkajšie grilovacie teleso či obe naraz.

DvojityGril

Kúzelne rýchly, šetrí čas aj energiu.
Rúra dosiahne teplotu až 200°C už za 6 minút, čím ušetrí 30% času potrebného pre štandardný predohrev. Ideálne pre recepty, ktoré vyžadujú predhriatu rúru. Svetelné a zvukové znamenie vás upozorní, keď rúra dosiahne požadovanú teplotu.

Predohrev


Dokonalé zo všetkých strán.

Technológia MultiAir zaručuje optimálnu cirkuláciu horúceho vzduchu v rúre. Vďaka chytro umiestneným ventilačným otvorom na zadnej stene a jedinečnému zaoblenému tvaru sa vzduch šíri rovnomerne po celej rúre. Ventilátor tlačí horúci vzduch okolo celého objemu rúry, čím sa jedlo dokonale upečie zo všetkých strán. Dynamický pohyb vzduchu umožňuje tiež súčasné pečenie na viacerých úrovniach bez miešania vôní a chutí.

MultiAir

Technické parametre

Energetická trieda A
Farba Biela
Farba
Počet programov 11
Displej Ano
Typ varného panela Sklokeramický
Počet varných zón/horákov 4 /2 x dvojitá zóna/
Typ rúry Elektrická
Vnútorný objem rúry L 70
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Ano
Gril Ano
Teplotná sonda Nie
Celkový príkon ( W ) 9400
Napätie ( V ) 220 - 400
Typ čistenia Aqua clean
Teleskopický výsuv Ano
Ovládanie Mechan. + digitálny časovač
Šírka ( cm ) 50
Rozmery V x Š x H (mm) 850 x 500 x 594
Rozmer šírka ( cm )
Hmotnosť ( kg ) 42,7
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu