Mora K 563 AW

(0)

Kód: 084783

Výrobca:

Typ sporáka : kombinovaný
Typ varnej platne : plynová
Typ rúry : klasická
Objem rúry : 62 l
Šírka sporáka : 50 cm
Energetická trieda : A

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

269,00 € s DPH

224,17 € bez DPH

269,00 € za ks

Kombinovaný sporák, 4 plynové horáky s poistkami STOP GAS, multifunkčná rúra s objemom 62 l , smaltovaná mriežka Stabil Plus, ECO CLEAN - funkcia na čistenie rúry, integrované zapaľovanie horákov, funkcia rozmrazovania, funkcia na ohrev tanierov, regulácia teploty v rúre 50 – 275°C, Osvetlenie rúry, vodítka v rúre - prelisy, chladné dvierka rúry, praktický úložný priestor, príslušenstvo: 1 x rošt, 1 x MAXI pekáč XXL 8 l, rozmery spotrebiča (v x š x h): 85 x 50 x 60 cm

Mriežka StabilPlus.
Mriežka StabilPlus Vám zaistí maximálnu stabilitu riadu na mriežke. Silikónové stabilizačné gumičky zaručujú komfort pri varení. Mriežky majú navyše veľmi ľahkú údržbu, kedy ich môžete jednoducho umyť aj v umývačke riadu.

stabil

EcoClean.
Jednoduché čistenie vďaka funkcii EcoClean. Všetko, čo stačí urobiť, je naliať pol litra vody napríklad do pekáča a potom nastaviť program EcoClean. Po cca 30 minútach už môžete sledovať výsledok, ktorým je viditeľne čistý povrch celého vnútra rúry vrátane prípadných pekáčov a plechov. Mastnota či zapečené škvrny sa uvoľnenou parou zmäkčia, potom ich stačí jednoducho utrieť handričkou a vaša rúra je pripravená na ďalšie pečenie v plnej čistote.

clean

Bezpečné varenie.
Horáky sú vybavené bezpečnostnými poistkami STOPGAS, ktoré eliminujú samovoľné vypnutie a prípadný únik plynu. Táto poistka automaticky vypne plyn pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka, napríklad pri pretečení obsahu hrnca alebo pri prievane a zaručí vám tak maximálnu bezpečnosť pri varení.

stop

Multifunkčná rúra.
Multifunkčné rúry majú bohatú ponuku až 11 využiteľných funkcií podľa modelu Vašej vybranej rúry. Všetky programy boli vyvinuté na základe dlhodobých skúseností, tak aby vám zabezpečili maximálny komfort pri pečení. Zvoliť si môžete program pre grilovanie, ohrievanie, rýchlo ohrev či rôzne programy na pečenie mäsa. Široká ponuka programov Vám ponúka aj čistenie, šetrnné rozmrazovanie či eko pečenie a ďalšie.

rura

Technické parametre

Energetická trieda A
Farba Biela
Maximálny príkon ( W ) 2,2
Displej Nie
Typ varného panela Plynový
Počet varných zón/horákov 4
Termopoistka plameňa Ano
Integrované el. zapaľovanie v ovládači Ano
Typ rúry Elektrická
Vnútorný objem rúry L 62
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Nie
Gril Nie
Teplotná sonda Nie
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála + ventilátor ( kWh/cyklus) 0,85
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála ( kWh/cyklus) 0,97
Napätie ( V ) 230
Typ čistenia EcoClean
Teleskopický výsuv Nie
Ovládanie Mechan. + digitálny časovač
Šírka ( cm ) 50
Osvetlenie Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 850 x 500 x 600
Hmotnosť ( kg ) 37,1 kg
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu