Mora K 864 AI

(0)

Kód: 088220

Výrobca:

Typ sporáka : kombinovaný
Typ varnej platne : multifunkčná
Typ rúry : klasická
Objem rúry : 65 l
Šírka sporáka : 60 cm
Energetická trieda : A

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

379,00 € s DPH

315,83 € bez DPH

Kombinovaný sporák, 4 plynové horáky s poistkami STOP GAS, multifunkčná rúra s objemom 65 l , smaltovaná mriežka Stabil Plus, ECO CLEAN - funkcia na čistenie rúry, integrované zapaľovanie horákov,gril,rýchly predohrev, elektrický gril s ventilátorem, funkcia rozmrazovania, funkcia na ohrev tanierov, regulácia teploty v rúre 50 – 275°C, Osvetlenie rúry, vedenie v rúre - drôtené rošty, chladné dvierka rúry, praktický úložný priestor, príslušenstvo: 1 x rošt, 1 x plech, rozmery spotrebiča (v x š x h): 85 x 60 x 60 cm

Mriežka StabilPlus.
Mriežka StabilPlus Vám zaistí maximálnu stabilitu riadu na mriežke. Silikónové stabilizačné gumičky zaručujú komfort pri varení. Mriežky majú navyše veľmi ľahkú údržbu, kedy ich môžete jednoducho umyť aj v umývačke riadu.

stabil

Praktický príklop.
Kovový/sklenený príklop, ktorý je u vybraných modelov automaticky súčasťou sporáka, je praktický pre údržbu Vašej varnej plochy a navyše po jeho zatvorení získate ďalší priestor na vašej kuchynskej linke. Materiál príklopu závisí na vami vybranom type.

poklop

Bezpečné varenie.
Horáky sú vybavené bezpečnostnými poistkami STOPGAS, ktoré eliminujú samovoľné vypnutie a prípadný únik plynu. Táto poistka automaticky vypne plyn pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka, napríklad pri pretečení obsahu hrnca alebo pri prievane a zaručí vám tak maximálnu bezpečnosť pri varení.

stop

Multifunkčná rúra.
Multifunkčné rúry majú bohatú ponuku až 11 využiteľných funkcií podľa modelu Vašej vybranej rúry. Všetky programy boli vyvinuté na základe dlhodobých skúseností, tak aby vám zabezpečili maximálny komfort pri pečení. Zvoliť si môžete program pre grilovanie, ohrievanie, rýchlo ohrev či rôzne programy na pečenie mäsa. Široká ponuka programov Vám ponúka aj čistenie, šetrnné rozmrazovanie či eko pečenie a ďalšie.

rura

Technické parametre

Energetická trieda A
Farba Nerez
Maximálny príkon ( W ) 3,2
Displej Nie
Typ varného panela Plynový
Počet varných zón/horákov 4
Termopoistka plameňa Ano
Integrované el. zapaľovanie v ovládači Ano
Typ rúry Elektrická
Vnútorný objem rúry L 65
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Nie
Gril Ano
Teplotná sonda Nie
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála + ventilátor ( kWh/cyklus) 0,81
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála ( kWh/cyklus) 0,94
Napätie ( V ) 230
Typ čistenia EcoClean
Teleskopický výsuv Nie
Ovládanie Mechanické
Šírka ( cm ) 60
Rozmery V x Š x H (mm) 850 x 600 x 600
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu