Beko DH8544CSARX

(0)

Kód: 093778

Výrobca:

Sušička bielizne: DH8544CSARX
Kapacita sušenia (kg): 8
En. trieda: A +++
Technológia sušenia: Tepelné čerpadlo
Ročná spotreba energie (kWh): 176,9
Rozmery VxŠxH max. (mm): 846 x 597 x 654

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

599,00 € s DPH

499,17 € bez DPH

Voľne stojaca sušička prádla ,  Kapacita (kg): 8Energ. trieda (A+++ - D): A+++, Slovenský panel: Áno, Držiak na sušenie topánok či vlny: integrovaný AirTouch, Hlučnosť (dB): 65, Počet programov: 16Spotreba energie (kWh/rok): 177, Vnútorné osvetlenie bubna: Áno, Otočenie otvárania dverí: Áno, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, Kombinovaný filter , Senzory sušenia, FlatDry ,GentleDry ,Vnútorné osvetlenie bubna, Prístupné filtre, Možnosť pripojenia na odpad, Otočenie otvárania dverí ,AquaWave® bubon, EcoGentle™ ,Ochrana proti pokrčeniu bielizne , 846 x 597 x 654

Zabudnite na tmu.
Osvetlenie bubna Vám zaručí že vyberiete skutočne všetko zo sušičky. Aj zatúlanú ponožku alebo spodnú bielizeň.

osvetlenie

Vysuší všetko čo potrebujete.
Šikovné senzory sušičiek Beko kontrolujú teplotu sušenia tak, aby zodpovedala zvolenému programu a konkrétnemu materiálu. Nerezový bubon AquaWave, tepelné čerpadlo EcoGentle pre sušenie pri nižších teplotách alebo sušenie GentleDry bez pohybu bubna Vám umožnia v sušičke Beko usušiť šetrne od topánok až po uteráky naozaj akýkoľvek materiál.

vsetko

Jednoduchá údržba.
Filtre sušičiek Beko sú umiestnené tak, aby sa dali ľahko vybrať a vyčistiť. Je možné ich vybrať jednoducho, bez použitia väčšej sily a ďalšieho náradia.

filtre

Bubon je šetrný k Vášmu oblečeniu.
Špeciálny vzor nerezového bubna AquaWave® bol vyvinutý tak, aby bol šetrný k textilu, ale pritom umožnil dôkladné sušenie aj tej najjemnejšej látky.

bubon

Šetrí nielen oblečenie ale aj peňaženku .
Tepelné čerpadlo EcoGentle ™ Vám umožní sušenie pri nižšej teplote. To má vplyv nielen na kvalitu oblečenia, pretože nestráca svoj tvar a farbu, ale aj na nižšiu spotrebu energie.

gentle

Menej žehlenia.
Dokonalá ochrana proti pokrčeniu pohybuje bubnom až 8 hodín po skončení sušenia, ak nemôžete vysušenú bielizeň vybrať hneď. Tým sa obmedzí pokrčenie. 

krčenie

Program vlna.
Program Vlna vysuší svetre, vlnené čiapky a šály s dokonalou starostlivosťou. Sušička suší pri nižšej teplote a nižších otáčkach bubna tak, aby bolo sušenie šetrné a suché oblečenie bolo jemné na dotyk a bez žmolkov.

vlna

Technické parametre

Energetická trieda A+++
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 176,9
Kapacita sušenia / náplň ( kg ) 8
Systém sušenia Kondenzačná s tepelným čerpadlom
Parné programy Nie
Počet programov 16
Displej Ano
Hlučnosti pri sušení ( dBA ) 65
Rozmery V x Š x H (mm) 846 x 597 x 654
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu