Gorenje D2E83I/G

(0)

Kód: 088933

Výrobca:

Sušička bielizne: D2E83I/G
Kapacita sušenia (kg): 8
En. trieda: A +++
Technológia sušenia: Tepelné čerpadlo
Ročná spotreba energie (kWh): 175
Rozmery VxŠxHxH max. (mm): 850x600x625

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

499,00 € s DPH

415,83 € bez DPH

Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom, Kapacita bielizne pre sušenie : 8 kg, Spotreba energie za rok : 176,5 , Energetická trieda : A+++, Počet programov : 16, Para : Nie, Program pre alergikov : Nie,  Samočistiaci kondenzátor : Nie, SMART : Nie, Displej : áno ,Český panel : Áno, Odložený štart : Áno, Zvukový signál : Nie, Vnútorné osvetlenie bubnu : Nie, Možnosť odvodu kondenzátu : Áno, Profesionálny výrobok : Nie,  Hlučnosť pri sušení : 65 dB, Zmena otvárania dverí : Nie, Sklenené dvierka s FiltrationSupreme, Odložený štart StartDelay, Invertorový motor, Ionizačný program IonRefresh, StableTech a TwinAir, WaveActive bubon, Rozmery : 850x600x625

Jemná starostlivosť.
Dokonalý vlnovitý typ bubna Vám zabezpečí citlivé zaobchádzanie s ktoroukoľvek bielizňou, ktorej vlákna naviac zjemňuje, pričom oblečenie sa pri sušení pokrčí len minimálne.

bubon

WaveActive bubon.
Bubon WaveActive je z odolnej nerezovej ocele ktorý zjemní vlákna Vášho textilu a zaistí najjemnejšie zaobchádzanie s bielizňou všetkého druhu. Vaše oblečenie tak bude ideálne vysušené a navyše aj minimálne pokrčené, to Vám zaručí systém proti pokrčeniu Anticrease. Väčšinu kúskov z vášho šatníka už nebudete musieť nikdy žehliť.

waveactive

Voda môže ísť rovno do odpadu.
Kondenzačná sušička Gorenje má hadičku AutoDrain, ktorú je možné napojiť na Váš vodovodný systém. Systém AutoDrain Vám navždy ušetrí všetky starosti s manuálnym vyprázdňovaním nádoby na kondenzát.

drain

Špeciálne vlastnosti.
Sušička má špeciálne bočné steny, ktoré minimalizujú vibrácie spotrebiča, znižia hluk počas sušenia a spoločne s vákuovými nožičkami držia sušičku na svojom mieste. TwinAir Vám zabezpečí že počas sušenia budú dokonca aj tie najväčšie kusy bielizne ihneď po vybratí mäkké, rovnomerne vysušené a menej pokrčené. Zauzlené prestieradlá či iná posteľná bielizeň sú teraz minulosťou.

stabe

Ionizátor zbaví prádlo zápachu .
Ak potrebujete Vašu bielizeň rýchlo zbaviť zápachu a nechce sa Vám prať tričko po jednom oblečení tak si zapnite špeciálny ionizačný program IonRefresh na osvieženie Vašej bielizne, trvá iba 30 minút. Ionizátor vytvorí prostredie s minimom alergénov, bez zvyškov dymu, peľov.

ion

Perfektný motor.
S novým invertorovým motorom PowerDrive, vďaka optimalizovaným programom a inteligentným riešeniam, majú sušičky Gorenje perfektné výsledky s veľmi nízkou spotrebou energie. Sušičky s tepelným čerpadlom sa vyznačujú vysokou energetickou účinnosťou, ktorá výrazne šetrí energiu a bielizeň suší oveľa šetrnejšie ako bežné sušičky. 

motor

Odolné dvierka.
Dvierka vyrobené z odolného plastu, zaisťujú stabilitu a zabraňujú nežiaducemu vŕzganiu či škrípaniu. Dvierka sa otvoria až do 180 stupňov, vyberanie bielizne z bubna bude veľmi jednoduché. Dvierka sú elegantné, nevidno žiadne skrutky, čo uľahčuje čistenie a umožňuje sledovať proces sušenia, zatiaľ čo systém FiltrationSupreme zaisťuje vynikajúcu filtráciu bez obmedzenia prúdenia vzduchu. Patentované riešenie Slot-In umožňuje jednoduché čistenie a vnútorné osvetlenie zjednodušuje sušenie.

supreme

Technické parametre

Energetická trieda A+++
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 176
Kapacita sušenia / náplň ( kg ) 8
Systém sušenia Kondenzačná s tepelným čerpadlom
Parné programy Nie
Počet programov 16
Displej Ano
Hlučnosti pri sušení ( dBA ) 65
Ionizácia Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 850 x 600 x 625
Hmotnosť ( kg ) 50
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto