ORAVA DRY - 800

(0)

Kód: 085546

Výrobca:

Sušička bielizne; ORAVA DRY 800
Kapacita sušenia (kg): 8
En. trieda: A ++
Technológia sušenia: Tepelné čerpadlo
Ročná spotreba energie (kWh): 235 kWh
Rozmery VxŠxHxH max. (mm): 855 x 596 x 609 mm

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

429,00 € s DPH

357,50 € bez DPH

429,00 € za ks

Tento výborný pomocník do každej domácnosti sa vyznačuje moderným dizajnom s modernými funkciami, ktoré uľahčia jej každodenné používanie. Sušička má k dispozícií 15 programov , napríklad program osvieženie, expresné sušenie, 30 min. program košele.Ovládanie zvládne naozaj každý vďaka LCD displeju, tlačidlám a otočnému gombíku. Neodmysliteľnou súčasťou je senzor vlhkosti, zvuková signalizácia, odložený štart a detská poistka. Sušička Orava Dry - 800 je tichá a úsporná s priestranným bubnom, ktorý sa postará o naozaj precízne sušenie, nemusíte sa báť poškodenia Vašich vecí. Bielizeň zo sušičky bude vždy, mäkká a voňavá. Sušička má kapacitu až 8 kg bielizne, čo poteší každú väčšiu domácnosť. Benefitom je aj osvetlenie bubna, môžete sledovať tak proces sušenia. 65 dB Vám zaručí že Vás počas svojej prevádzky nebude rušiť.

Strážca energií A++
Výborná sušička Orava Dry patrí svojou spotrebou do energetickej triedy A++. Môžete byť vkľude a nebáť sa vysokých účtov za energie. 

energie

Veľká ponuka programov
Každý druh textílie potrebuje inú teplotu a iný čas sušenia. Na výber tak máte programy, ktoré Vám budú vyhovovať. Dlhšie,krátke ale aj párminútové programy pre expresné sušenie napríklad program osvieženie, expresné sušenie, polhodinový program,košele a mnoho ďalších.

programy

Vysuší až 8 kg
Sušička zvládne aj viapočetnú domacnosť! Vyberte si spotrebič, ktorý zvládne toho naozaj veľa

kapacita

Prispôsobte si štart
Odložený štart je neodmysliteľná funkcia,nastavíte si čas sušenia ako Vám to najviac vyhovuje. Vďaka funkcii Odložený štart môžete na sušenie využiť aj nižšiu cenu energie počas nočnej prevádzky. 

čas

Mysleli sme aj na malých prieskumníkov
Deti milujú elektrické spotrebiče počas prevádzky. Ak sa chcete vyhnúť tomu, že Vám dieťa vypne sušičku uprostred cyklu využite praktickú funkciu Detská zámka. Funkcia zablokuje aktivovanie tlačidiel až do skončenia programu.

dieta

Technické parametre

Energetická trieda A++
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 235 kWh
Kapacita sušenia / náplň ( kg ) 8
Systém sušenia Kondenzačná s tepelným čerpadlom
Parné programy Nie
Počet programov 15
Displej LCD
Hlučnosti pri sušení ( dBA ) 65 dB
Osvetlenie Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 855 x 596 x 609 mm
Hmotnosť ( kg ) 46,8 kg
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto