Beko DFS 28021 W

(0)

Kód: 089158

Výrobca:

Typ : voľne stojaca
Šírka : 45 cm
Energetická trieda : E
Kapacita (súprav) : 10
Počet programov : 9
10 rokov záruka na invertor motor

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

329,00 € s DPH

274,17 € bez DPH

329,00 € za ks

Voľne stojaca umývačka riadu so šírkou 45 cm, Energ. trieda:E, S Hlučnosť (dB): 46, Ionizér: Nie ,Odložený štart: 0,5-24 hod,Počet programov: 9 ,Počet sád riadu: 10 ,Počet teplôt: 5, Aquastop: Nie ,Automatické otvorenie dverí: Nie ,Farba: nerez,Funkcia extra sušenie ,Steam Gloss: Nie, Funkcia tablety All in One: automaticky ,GlassCare systém: mechanický, Sprchovacie úrovne: 3 ,Sušenie: štandard ,Vnútorné osvetlenie: Nie, Výškovo nastaviteľný horný kôš: Kôš Acrobat nastaviteľný do 3 polôh, 8+1 programov: Auto program, Predumytie, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, AquaFlex + Inner Clean na čistenie umývačky, Doplnkové funkcie: Polovičná náplň, Fast+, Extra sušenie Steam Gloss, AquaIntense, Inovovaná násypka, Senzor čistoty vody, Rozmery : 85 x 45 x 60 cm

10 rokov záruka na Invertor motor

Fast+ funkcia.
Návšteva za dverami a Vy sa ponáhľate? Skráťte si zvolený program. Funkcia Fast + dokáže zrýchliť umývací program až trojnásobne.

fast

Špeciálne rameno s tryskami.
AquaIntense® je súčasťou spodného umývacieho ramena. Je vybavené ďalšími tryskami, s vyšším tlakom vody. Vďaka nim dokáže dobre odstrániť aj pripečené zvyšky v pekáči a zaschnuté jedlo na stenách hrnca bez predumývania,a bez Vašej námahy.

aqua

Invertorový kompresor.
ProSmart ™ invertorový kompresor je čerešničkou na torte tejto umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.

invertor

Quick&Clean™ / Quick&Shine™.
Perfektný program umývačky Beko dokáže umyť a usušiť plnú kapacitu umývačky len za 58 minút. Nemusíte robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Program umýva horúcou vodou a aj suší, takže je riad pripravený na používanie rýchlejšie ako ste zvyknutí.

cas

Flexibilný kôš .
Upravte výšku horného koša pohodlne. Kôš Acrobat je možné nastaviť do troch rôznych výšok aj vo chvíli, keď je naplnený riadom. Pomocou stlačení klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole.

kose

Jednoduchá údržba.
Špeciálny program prispôsobený pre čistenie umývačky odstráni všetky nečistoty a jeho pravidelné používanie predĺži životnosť umývačky. 

cistenie

Starostlivosť o sklo.
Technológia GlassShield® zabezpečuje oplachovanie riadu nezmäkčenou vodou, čo predlžuje životnosť skla a zamedzuje korózii.

glass

Technické parametre

Energetická trieda E
Farba Biela
Typ umývačky Voľne stojaca
Kategória umývačky 45 cm
Kapacita umývačky (súprav) 10
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 76
Spotreba vody ( L/cyklus ) 8,7
Príborová zásuvka Nie
Hlučnosť ( dBA ) 46
Technológia sušenia Statické
Počet programov umývania 9
Studené predumývanie Áno
Príborový košík Áno
Kontrola úniku vody Áno
Svetelný lúč Nie
Rozmery V x Š x H (mm) 850 x 450 x 600
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto