Beko DFN 26421 W

(0)

Kód: 083040

Výrobca:

Typ : voľne stojaca
Šírka : 60 cm
Energetická trieda : E
Kapacita (súprav) : 14
Počet programov : 7
10 rokov záruka na invertor motor

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

409,00 € s DPH

340,83 € bez DPH

Voľne stojaca umývačka riadu so šírkou 60 cm, Energetická trieda : E, Hlučnosť 43 dB, Ionizér: Nie ,Odložený štart: 0,5-24 hod ,Počet programov: 7, Počet sád riadu: 14 ,Počet teplôt: 6 ,Príborová zásuvka: Áno ,Príslušenstvo: TrayWash™ držiak na umývanie plechov, Sušenie: Turbo sušenie, Vnútorné osvetlenie: Nie ,Výškovo nastaviteľný horný kôš: Kôš Acrobat nastaviteľný do 3 polôh, Aquastop: Nie ,Automatické otvorenie dverí: Nie, Farba: biela ,Funkcia extra sušenie ,Steam Gloss: Áno ,Funkcia tablety All in One: automaticky, GlassCare systém: mechanický, Príborová priehradka ,AquaIntense® rameno, ProSmart™ invertorový motor, Quick&Clean™ / Quick&Shine™ ,Kôš Acrobat, GlassShield®, InnerClean program, Fast+ funkcia ,Posuvný kôš na príbory, Rozmery : 850 x 600 x 600

10 rokov záruka na Invertor motor

Príborová zásuvka.
Zásuvka pre príbor poskytuje dostatok priestoru pre rozloženie príborov a drobného riadu a je vybavená aj vlastným sprchovaním. Vďaka priehradke môžete odložiť kôš na príbory zo spodného koša a získate tak ďalšie miesto pre Váš riad.

pribor

Špeciálne rameno s tryskami.
AquaIntense® je súčasťou spodného umývacieho ramena. Je vybavené ďalšími tryskami, s vyšším tlakom vody. Vďaka nim dokáže dobre odstrániť aj pripečené zvyšky v pekáči a zaschnuté jedlo na stenách hrnca bez predumývania,a bez Vašej námahy.

aqua

Invertorový kompresor.
ProSmart ™ invertorový kompresor je čerešničkou na torte tejto umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.

invertor

Quick&Clean™ / Quick&Shine™.
Perfektný program umývačky Beko dokáže umyť a usušiť plnú kapacitu umývačky len za 58 minút. Nemusíte robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Program umýva horúcou vodou a aj suší, takže je riad pripravený na používanie rýchlejšie ako ste zvyknutí.

cas

Flexibilný kôš .
Upravte výšku horného koša pohodlne. Kôš Acrobat je možné nastaviť do troch rôznych výšok aj vo chvíli, keď je naplnený riadom. Pomocou stlačení klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole.

kose

Jednoduchá údržba.
Špeciálny program prispôsobený pre čistenie umývačky odstráni všetky nečistoty a jeho pravidelné používanie predĺži životnosť umývačky. 

cistenie

Technické parametre

Energetická trieda E
Farba Biela
Typ umývačky Voľne stojaca
Kategória umývačky 60 cm
Kapacita umývačky (súprav) 14
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 9,5
Spotreba vody ( L/cyklus ) 9,5
Príborová zásuvka Áno
Hlučnosť ( dBA ) 43
Displej Ano
Technológia sušenia Turbo sušenie
Počet programov umývania 7
Príborový košík Áno
Kontrola úniku vody Nie
Svetelný lúč Nie
Rozmery V x Š x H (mm) 850 x 600 x 600
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto