Beko DFN 28423 W

(0)

Kód: 082403

Výrobca:

Typ : voľne stojaca
Šírka : 60 cm
Energetická trieda : A++
Kapacita (súprav) : 14
Počet programov : 9
10 rokov záruka na invertor motor

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

399,00 € s DPH

332,50 € bez DPH

399,00 € za ks

Voľne stojaca umývačka riadu so šírkou 60 cm, Energetická trieda A++, Spotreba energie (kWh/rok): 266 ,Spotreba vody (l/rok): 2660, GlassCare systém: mechanický, Hlučnosť (dB): 43, Ionizér: Nie, Odložený štart: 0,5-24 hod ,Počet programov: 9 ,Počet sád riadu: 14 ,Počet teplôt: 6, Príborová zásuvka: Áno ,Príslušenstvo: TrayWash™ držiak na umývanie plechov, Sprchovacie úrovne: 3 ,Vnútorné osvetlenie: Nie ,Výškovo nastaviteľný horný kôš: Kôš Acrobat nastaviteľný do 3 polôh,3. sprchovanie: tryska, Aquastop: Áno, Automatické otvorenie dverí: Nie ,Farba: biela,Funkcia extra sušenie, Steam Gloss: Áno ,Funkcia tablety All in One: automaticky, Funkcia Fast + dokáže zrýchliť umývací program až trojnásobneRozmery : 85 x 60 x 60 cm 

10 rokov záruka na Invertor motor

Príborová zásuvka.
Zásuvka pre príbor poskytuje dostatok priestoru pre rozloženie príborov a drobného riadu a je vybavená aj vlastným sprchovaním. Vďaka priehradke môžete odložiť kôš na príbory zo spodného koša a získate tak ďalšie miesto pre Váš riad.

pribor

Špeciálne rameno s tryskami.
AquaIntense® je súčasťou spodného umývacieho ramena. Je vybavené ďalšími tryskami, s vyšším tlakom vody. Vďaka nim dokáže dobre odstrániť aj pripečené zvyšky v pekáči a zaschnuté jedlo na stenách hrnca bez predumývania,a bez Vašej námahy.

aqua

Invertorový kompresor.
ProSmart ™ invertorový kompresor je čerešničkou na torte tejto umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.

invertor

Quick&Clean™ / Quick&Shine™.
Perfektný program umývačky Beko dokáže umyť a usušiť plnú kapacitu umývačky len za 58 minút. Nemusíte robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Program umýva horúcou vodou a aj suší, takže je riad pripravený na používanie rýchlejšie ako ste zvyknutí.

cas

Flexibilný kôš .
Upravte výšku horného koša pohodlne. Kôš Acrobat je možné nastaviť do troch rôznych výšok aj vo chvíli, keď je naplnený riadom. Pomocou stlačení klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole.

kose

Jednoduchá údržba.
Špeciálny program prispôsobený pre čistenie umývačky odstráni všetky nečistoty a jeho pravidelné používanie predĺži životnosť umývačky. 

cistenie

Starostlivosť o sklo.
Technológia GlassShield® zabezpečuje oplachovanie riadu nezmäkčenou vodou, čo predlžuje životnosť skla a zamedzuje korózii.

glass

Technické parametre

Energetická trieda A++
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 266
Typ umývačky Voľne stojaca
Kategória umývačky 60 cm
Kapacita umývačky (súprav) 14
Spotreba vody ( L/cyklus ) 2660
Príborová zásuvka Áno
Hlučnosť ( dBA ) 43
Technológia sušenia Statické
Počet programov umývania 9
Studené predumývanie Áno
Príborový košík Áno
Kontrola úniku vody Áno
Svetelný lúč Nie
Rozmery V x Š x H (mm) 850 x 600 x 600
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto