Beko DFN 39431 X

(0)

Kód: 087738

Výrobca:

Typ : voľne stojaca
Šírka : 60 cm
Energetická trieda : A+++
Kapacita (súprav) : 14
Počet programov : 10
10 rokov záruka na invertor motor

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

429,00 € s DPH

357,50 € bez DPH

Voľne stojaca umývačka riadu so šírkou 60 cm, Spotreba energie (kWh/rok): 237 ,Spotreba vody (l/rok): 2660, Sprchovacie úrovne: 3 ,Sušenie: Uzavrený systém sušenia Efficient Drying System, Vnútorné osvetlenie: Áno, Výškovo nastaviteľný horný kôš: Kôš Acrobat nastaviteľný do 3 polôh, Hlučnosť (dB): 44, Ionizér: Nie ,Odložený štart: 0,5-24 hod, Počet programov: 10 ,Počet sád riadu: 14, Počet teplôt: 6 ,Príborová zásuvka: Áno, Príslušenstvo: TrayWash™ držiak na umývanie plechov, Funkcia extra sušenie Steam Gloss: Áno, Funkcia tablety All in One: automaticky, GlassCare systém: automatický, AquaIntense® rameno, Quick&Clean™ / Quick&Shine™, Kôš Acrobat ,Príborová priehradka, EverClean™ filter ,ProSmart™ invertorový motor, InnerClean program, Fast+ funkcia, Rozmery : 85 x 60 x 60 cm

10 rokov záruka na Invertor motor

Príborová zásuvka.
Zásuvka pre príbor poskytuje dostatok priestoru pre rozloženie príborov a drobného riadu a je vybavená aj vlastným sprchovaním. Vďaka priehradke môžete odložiť kôš na príbory zo spodného koša a získate tak ďalšie miesto pre Váš riad.

pribor

Špeciálne rameno s tryskami.
AquaIntense® je súčasťou spodného umývacieho ramena. Je vybavené ďalšími tryskami, s vyšším tlakom vody. Vďaka nim dokáže dobre odstrániť aj pripečené zvyšky v pekáči a zaschnuté jedlo na stenách hrnca bez predumývania,a bez Vašej námahy.

aqua

Invertorový kompresor.
ProSmart ™ invertorový kompresor je čerešničkou na torte tejto umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.

invertor

Quick&Clean™ / Quick&Shine™.
Perfektný program umývačky Beko dokáže umyť a usušiť plnú kapacitu umývačky len za 58 minút. Nemusíte robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Program umýva horúcou vodou a aj suší, takže je riad pripravený na používanie rýchlejšie ako ste zvyknutí.

cas

Flexibilný kôš .
Upravte výšku horného koša pohodlne. Kôš Acrobat je možné nastaviť do troch rôznych výšok aj vo chvíli, keď je naplnený riadom. Pomocou stlačení klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole.

kose

Jednoduchá údržba.
Špeciálny program prispôsobený pre čistenie umývačky odstráni všetky nečistoty a jeho pravidelné používanie predĺži životnosť umývačky. 

cistenie

Starostlivosť o sklo.
Technológia GlassShield® zabezpečuje oplachovanie riadu nezmäkčenou vodou, čo predlžuje životnosť skla a zamedzuje korózii.

glass

Technické parametre

Energetická trieda A+++
Farba Nerez
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 237
Typ umývačky Voľne stojaca
Kategória umývačky 60 cm
Kapacita umývačky (súprav) 14
Spotreba vody ( L/cyklus ) 2660
Príborová zásuvka Áno
Hlučnosť ( dBA ) 44
Technológia sušenia Statický
Počet programov umývania 10
Studené predumývanie Áno
Príborový košík Áno
Kontrola úniku vody Áno
Svetelný lúč Nie
Rozmery V x Š x H (mm) 850 x 600 x 600
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto