Gorenje BO7732CLI

(0)

Kód: 085521

Výrobca:

Typ rúry :  teplovzdušná s ventilátorom
Objem rúry (L) : 71
Ovládanie : Ergonomické gombíky
Programy : 11
Systém čistenia : AquaClean
Teleskopický výsuv : Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

399,00 € s DPH

332,50 € bez DPH

Zabudovateľná retro rúra s objemom 71 l, Energetická trieda : A , 11 programovhorné a dolné vyhrievacie teleso, infra gril, kruhové vyhrievacie teleso s ventilátorom, infra gril + ventilátor, spodné vyhrievacie teleso a ventilátor, dolné vyhrievacie teleso s kruhovým vyhrievacím telesom a ventilátorom, malý infra gril, rozmrazovanie, rýchly predhrev 200 ˚C za 6 minút, AquaClean, WarmPlate - ohrievanie tanierov, Produktová línia Classico, Farba spotrebiča Béžová, Vnútorný materiál : SilverMatte mimoriadne odolný 100% smalt v rúre a na plechoch na pečenie, GentleClose - tlmené zatváranie dvierok rúry, HomeMade Plus tvar rúry, Programovacie hodiny : Elektronické programovacie hodiny s analógovým displejom, Vedenie plechu v rúre : Čiastočne vysúvacie teleskopické lišty na 2 úrovniach, Trojité sklo dvierok rúry s jedným tepelným deflektorom, Dynamický chladiaci systém - DC, Osvetlenie rúry : Vzadu, Rozmery : 597 x 595 x 547 mm

AquaClean - Jednoduché, pohodlné čistenie.
Vďaka špeciálnemu smaltu vysokej kvality prináša funkcia AquaClean ešte účinnejší a jednoduchší spôsob čistenia vnútra rúry. Stačí len naliať pol litra vody do pekáča a zapnúť funkciu AquaClean po každom pečení. Výsledky sú viditeľné na celom povrchu vnútra rúry a plechoch na pečenie už v priebehu 30 minút. Mastnota a škvrny sa vlhkom zmäkčia, potom ich stačí jednoducho utrieť jemnou utierkou.

WH 6.zmysle

BigSpace - Viac priestoru pre viac voľnosti pri pečení.
Zväčšený objem rúry (až do 70 litrov) umožňuje prípravu väčšieho množstva jedla naraz. Optimalizovaný prúd vzduchu cirkuluje vo vnútri rúry úplne voľne a vďaka veľkému objemu BigSpace zvládnu sporáky Gorenje bez problémov upiecť aj veľkú morku.

BigSpace

Pripravené na XXL recepty.
Priestrannejšie rúry umožňujú piecť väčšie množstvo jedál - vďaka cirkulácii vzduchu na všetkých úrovniach, a vďaka 46 cm širokým plechom na pečenie, ktoré sú k dispozícii v štandardných i kompaktných rúrach. Dokonalé riešenia umožňujú plné využitie väčšej vnútornej šírky rúry. K dispozícii máte tak viac priestoru pre každý plech a špičkové technológie zaisťujú, že jedlo sa upečie rovnomerne na všetkých úrovniach.

XXL recepty

Dvojitý ohrev pre rovnomerne chrumkavé jedlo.
Najlepšie výsledky pečenia dosiahnete vďaka kombinácií veľkého a menšieho grilovacieho telesa, pričom menšie výhrevné teleso sa nachádza vo vnútri veľkého. Šikovné umiestnenie výhrevných telies umožňuje optimálnu distribúciu tepla a vždy poskytuje dokonalé výsledky pečenia, takže je jedlo chrumkavé zvonku a šťavnaté zvnútra. Rôzne kombinácie ohrevu využívajú buď vnútorné, alebo vonkajšie grilovacie teleso či obe naraz.

DvojityGril

Kúzelne rýchly, šetrí čas aj energiu.
Rúra dosiahne teplotu až 200°C už za 6 minút, čím ušetrí 30% času potrebného pre štandardný predohrev. Ideálne pre recepty, ktoré vyžadujú predhriatu rúru. Svetelné a zvukové znamenie vás upozorní, keď rúra dosiahne požadovanú teplotu.

Predohrev

Technické parametre

Energetická trieda A
Farba Champagne
Parné programy Nie
Počet programov 11
Displej Nie
Typ rúry Elektrická
Vnútorný objem rúry L 71
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Ano
Gril Ano
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála + ventilátor ( kWh/cyklus) 0,81
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála ( kWh/cyklus) 0,94
Celkový príkon ( W ) 3300
Napätie ( V ) 220/400 V
Typ čistenia Aqua clean
Teleskopický výsuv Ano
Ovládanie Mechanické
Vnútorný povrch Smalt
Rozmery V x Š x H (mm) 595 x 597 x 547
Hmotnosť ( kg ) 32,8
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto