Whirlpool AKZM 8480 S

(0)

Kód: 083791

Výrobca:

Typ rúry :  teplovzdušná-zadný ohrev
Objem rúry (L) : 73
Ovládanie : elektronické -stredový ovládač
Programy : 16 + automat. recepty
Systém čistenia : Pyrolýza
Teleskopický výsuv : na 1 úrovni

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

499,00 € s DPH

415,83 € bez DPH

Vstavaná rúra, 73 l, A+, dotykový čierno-biely grafický displej, 4-ité šedé sklo dverí, ovládanie pomocou centrálneho tlačidla, teplovzdušná, 16 zákl. funkcií + prednastavené recepty, rýchly predohrev, maxi pečenie, zapekanie cestovín, pyrolytické čistenie, nový SoftClosing - tiché dovieranie dvierok, príslušenstvo: teleskopické výsuvy, 1x rošt, 2x plech na pečenie, prevedenie: nerez s povrchovou úpravou Antifinger.

Vyberte technológiu, ktorá mysli za Teba.
Ako urobiť večeru doma, ktorá vyvoláva skutočnú radosť a mnoho prianí na jej opakovanie? Jednoducho zapnite 6. zmysel a vychutnajte si dokonalé výsledky pečenia. Špeciálne senzory odhadujú hmotnosť nádoby a určujú teplotu a čas pečenia a potom kontrolujú celý proces. Moderný a ľahko použiteľný displej neustále informuje o zostávajúcom čase.

WH FreshCare+


Pripravte 3 jedlá naraz.

Ak by bolo pečenie športovou disciplínou, Cook3 by bol váš šampión! Pomocou tejto funkcie môžete súčasne upiecť až 3 rôzne jedlá na troch rôznych úrovniach bez toho, aby sa miešali ich pachy! Výsledok takéhoto varenia je jednoznačný: 3:0 pre Cook3.

WH 6.zmysle

Ideálne pečenie z každej strany.
Cirkulácia horúceho vzduchu v rúre Whirlpool pomáha ešte rýchlejšie upiecť vaše obľúbené jedlo. Ventilátor s kruhovým ohrievačom rozptyľuje horúci vzduch v celom priestore rúry tak, aby sa jedlo vždy rovnomerne pieklo z každej strany v čo najkratšom čase!

Horuci vzduch

Pečieme rýchlejšie a lacnejšie!.
Ako skrátiť čas pečenia? Je to ľahké, aj keď ste veľmi hladní! Použite funkciu Ready2Cook a vložte nádobu do rúry bez predhriatia. Získajte fantastický efekt, ktorý skracuje čas pečenia a šetrí energiu. 

Redy2Cook

Užite si jednoduché čistenie rúry.
Objavte mimoriadne účinný spôsob odstránenia najťažších nečistôt vo vnútri rúry a vráťte jej predchádzajúci lesk. Zapnite pyrolýzny program čistenia a nechajte rúru zahriať na cca. 500 ° C, čím sa premenia nečistoty na ľahko odstrániteľný popol.

Pyrolyza

Len spoľahlivé uchopenie.
Pohodlie a bezpečnosť pri pečení sú tie veci, na ktoré nikdy nezabudame! Preto sú rúry Whirlpool vybavené teleskopickými vysuvmi, ktoré zaisťujú spoľahlivé uchopenie dosiek a ich ľahký výsuv bez rizika pádu alebo náhodného popálenia.

Teleskop


Malé detaily pre zväčšenie pohodlia.

Veľmi dobre vieme, že každý detail v kuchyni je dôležitý. Rúra Whirlpool AKZM8480S je vybavená špeciálnymi pántami, ktoré umožňujú jednoduché a tiché zatváranie, aby bolo jej používanie ešte pohodlnejšie.

Softclosing


Nebojte sa o najmladších kuchárov.

Rúra AKZM8480S je vybavená dodatočnou ochranou na zablokovanie ovládacieho panela rúry. Stačí stlačiť a držať priradené tlačidlá na niekoľko sekúnd, čím zablokujete možnosť zmeny nastavení varenia.

Detska poistka

Priestor nevyhnutný pre najlepšie výsledky varenia.
Moderný dizajn umožňuje umiestniť všetky plechy na pečenie do ideálne stabilnej polohy a zvýšiť kapacitu na 73 litrov, rovnako ako 5 rôznych úrovní pečenia, zabezpečí komfort varenia pre obľúbené jedlá každého člena rodiny a dokonca aj pre veľkú rodinu najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom bez akéhokoľvek kompromisu. Čas pre hostí!. 

Objem


Vždy vyzerá ako úplne nový.

Práve ste upratali celú kuchyňu, ale na rúre sú stále vidieť odtlačky prstov? To už je minulosť. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave proti odtlačkom zostane povrch rúry stále čistý bez odtlačkov.

Uprava proti otlackom

Znížte účty za elektrinu.
Rúra AKZM8480S spotrebujemenej elektrickej energie ako štandardné zariadenie triedy A a zároveň zabezpečuje vynikajúci výkon.

Eneerg.tr. A+

Technické parametre

Energetická trieda A+
Farba Champagne
Parné programy Nie
Farba
Počet programov 16
Displej Ano
Typ rúry Teplovzdušná so zadným ohrevom
Vnútorný objem rúry L 73
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Ano
Gril Ano
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála + ventilátor ( kWh/cyklus) 0,91
Celkový príkon ( W ) 3650
Napätie ( V ) 220-240
Typ čistenia Pyrolýza
Teleskopický výsuv Ano
Ovládanie Elektronické dotykové
Počet roštov 1
Počet a typ plechov 1 x plytký / 1 x hlboký
Rozmery V x Š x H (mm) 595x595x564
Hmotnosť ( kg ) 40
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto