Whirlpool OAKZ9 6200 CS IX

(0)

Kód: 083030

Výrobca:

Typ rúry :  teplovzdušná-zadný ohrev
Objem rúry (L) : 73
Ovládanie : elektronické -stredový ovládač
Programy : 16 + automat. recepty
Systém čistenia : SmartClean
Teleskopický výsuv : nie

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

319,00 € s DPH

265,83 € bez DPH

Vstavaná rúra, 73 l, A+, dotykový čierno-biely grafický displej, 3-ité šedé sklo dverí, ovládanie pomocou centrálneho tlačidla, teplovzdušná, 16 zákl. funkcií + prednastavené recepty, rýchly predohrev, maxi pečenie, zapekanie cestovín, SmartCleanTM (čistenie parou), nový SoftClosing - tiché dovieranie dvierok,  príslušenstvo: 1x rošt, 2x plech na pečenie, prevedenie: nerez s povrchovou úpravou Antifinger.

Vyberte technológiu, ktorá mysli za Teba.
Ako urobiť večeru doma, ktorá vyvoláva skutočnú radosť a mnoho prianí na jej opakovanie? Jednoducho zapnite 6. zmysel a vychutnajte si dokonalé výsledky pečenia. Špeciálne senzory odhadujú hmotnosť nádoby a určujú teplotu a čas pečenia a potom kontrolujú celý proces. Moderný a ľahko použiteľný displej neustále informuje o zostávajúcom čase.

WH FreshCare+


Pripravte 3 jedlá naraz.

Ak by bolo pečenie športovou disciplínou, Cook3 by bol váš šampión! Pomocou tejto funkcie môžete súčasne upiecť až 3 rôzne jedlá na troch rôznych úrovniach bez toho, aby sa miešali ich pachy! Výsledok takéhoto varenia je jednoznačný: 3:0 pre Cook3.

WH 6.zmysle

Ideálne pečenie z každej strany.
Cirkulácia horúceho vzduchu v rúre Whirlpool pomáha ešte rýchlejšie upiecť vaše obľúbené jedlo. Ventilátor s kruhovým ohrievačom rozptyľuje horúci vzduch v celom priestore rúry tak, aby sa jedlo vždy rovnomerne pieklo z každej strany v čo najkratšom čase!

Horuci vzduch

Pečieme rýchlejšie a lacnejšie!.
Ako skrátiť čas pečenia? Je to ľahké, aj keď ste veľmi hladní! Použite funkciu Ready2Cook a vložte nádobu do rúry bez predhriatia. Získajte fantastický efekt, ktorý skracuje čas pečenia a šetrí energiu. 

Redy2Cook

Užite si jednoduché čistenie rúry.
Objavte neuveriteľne jednoduchý a účinný spôsob odstránenia nečistôt po varení mastných jedál. Jediná vec, ktorú musíte urobiť, je zapnúť rúru na hodinu, nastaviť teplotu nad 220 ° C, aby ste zapli katalytické panely, ktoré absorbujú a rozkladajú tuk. To je veľmi pohodlný a efektívny spôsob, ako dlho udržať vašu rúru čistú.

SmartClean


Nebojte sa o najmladších kuchárov.

Rúra OAKZ96200CSIX je vybavená dodatočnou ochranou na zablokovanie ovládacieho panela rúry. Stačí stlačiť a držať priradené tlačidlá na niekoľko sekúnd, čím zablokujete možnosť zmeny nastavení varenia.

Detska poistka

Znížte účty za elektrinu.
Rúra OAKZ96200CSIX spotrebujemenej elektrickej energie ako štandardné zariadenie triedy A a zároveň zabezpečuje vynikajúci výkon. 

Eneerg.tr. A+

Priestor nevyhnutný pre najlepšie výsledky varenia.
Moderný dizajn umožňuje umiestniť všetky plechy na pečenie do ideálne stabilnej polohy a zvýšiť kapacitu na 73 litrov, rovnako ako 5 rôznych úrovní pečenia, zabezpečí komfort varenia pre obľúbené jedlá každého člena rodiny a dokonca aj pre veľkú rodinu najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom bez akéhokoľvek kompromisu. Čas pre hostí!

Objem

Technické parametre

Energetická trieda A+
Farba Nerez
Parné programy Nie
Farba
Počet programov 16
Displej Ano
Typ rúry Teplovzdušná so zadným ohrevom
Vnútorný objem rúry L 73
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Ano
Gril Ano
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála + ventilátor ( kWh/cyklus) 0,91
Celkový príkon ( W ) 3650
Napätie ( V ) 220-240
Typ čistenia Smart Clean HYDROlÝZA
Teleskopický výsuv Nie
Ovládanie Elektronické dotykové
Počet roštov 1
Počet a typ plechov 1 x plytký / 1 x hlboký
Rozmery V x Š x H (mm) 595x595x564
Hmotnosť ( kg ) 33
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto