Whirlpool W7 OS4 4S1 H

(0)

Kód: 085726

Výrobca:

Typ rúry :  teplovzdušná parná
Objem rúry (L) : 73
Ovládanie : elektronické - dotykové
Programy :  6.ZMYSEL, Autorecepty + Pečenie parou
Systém čistenia : SmartClean - Hydrolýza
Teleskopický výsuv : na 2 úrovniach

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

599,00 € s DPH

499,17 € bez DPH

Vstavaná rúra, 73 l, A+, čierno-biely EasyDisplay, dotykové ovládanie, 6.Zmysel™, Auto recepty, Pečenie s parou; Rýchly predohrev, Horný+dolný ohrev, Gril, Turbogril, Horúci vzduch, Horúci vzduch + para, Cook4 (na 4 úrovniach), Rozmrazovanie, Udržiavanie v teple, Kysnutie, Pečenie polotovarov, Pečenie zmrazených jedál, Maxi pečenie; SmartClean hydrolytické čistenie, 4-ité celosklenené dvere, SoftClosing - tlmené zatváranie dverí, príslušenstvo: 2-úrovňové výsuvné koľajničky, 1x hlboký plech + 1x plytký plech + 2x rošt, prevedenie: čierne sklo + nerezový rám a rukoväť.

Jedna rada: štyri oslňujúce línie Nekonečná radosť z varenia - W collection W7.
Whirlpool rozumie dôležitosti zamerania svojej pozornosti na detaily. Nadčasový dizajn kolekcie W dokonale dopĺňa kuchyňu akéhokoľvek štýlu. Rúra je ľahko integrovateľná, aby vytvorila atraktívny priestor vo vašej kuchyni. Kolekcia W7 obohatená o čisté sklo v kombinácii s leskom z nehrdzavejúcej ocele je dokonalým moderným riešením pre modernú kuchyňu.

Set_W7


Vyberte technológiu, ktorá mysli za Teba.
Ako urobiť večeru doma, ktorá vyvoláva skutočnú radosť a mnoho prianí na jej opakovanie? Jednoducho zapnite 6. zmysel a vychutnajte si dokonalé výsledky pečenia. Špeciálne senzory odhadujú hmotnosť nádoby a určujú teplotu a čas pečenia a potom kontrolujú celý proces. Moderný a ľahko použiteľný displej neustále informuje o zostávajúcom čase.

WH 6.zmysle

Váš osobný asistent vo varení, ktorý sa naučí vášmu vkusu - Asistenčný displej.
AssistedDisplay je textový LCD displej. Čitateľné symboly a návrhy textu poskytujú jasné a logické pokyny od chvíle, kedy je rúra zapnutá až do konca jej prevádzky.Po výbere kategórie výrobkov rúra automaticky vyberie správny program a čas potrebný na to, aby ste získali čo najlepší výsledok. Stačí si vybrať jednu z asi 40tich kulinárskych možností v 6tich automatických programoch, 6. zmysel a vaša rúra vás prevedie každým krokom receptu. 

Asistencny displej

Rozumné varenie - 6. zmysel - kombinácia varenia.
Funkcia 6. zmysel LifeStyle zaistí nezabudnuteľný zážitok pre používateľa. Ľahko nájdete svoje obľúbené recepty, ktoré sa zoradia podľa kategórie produktov alebo podľa vašich potrieb, napríklad pre vegetariánov alebo milovníkov grilovania. Zariadenie automaticky nastaví parametre (teplotu, čas varenia, nastavenia zohrievania), ktoré sú potrebné na pečenie určeného pokrmu.

6.zmysel-kombinacia varenie

Užite si jednoduché čistenie rúry PYROLÝZA.
Objavte mimoriadne účinný spôsob odstránenia najťažších nečistôt vo vnútri rúry a vráťte jej predchádzajúci lesk. Zapnite pyrolýzny program čistenia a nechajte rúru zahriať na cca. 500 ° C, čím sa premenia nečistoty na ľahko odstrániteľný popol.

Pyrolyza

Pečte viac, pečte rýchlejšie - Cook4.
Funkcia Cook4 poskytuje mimoriadnu úroveň flexibility, ktorá umožňuje súčasne piecť až štyri jedlá bez rizika zmiešania chutí a pachov jedál. Keď je funkcia aktivovaná, vykurovací prvok s vysokým výkonom interaguje s cirkulačným systémom rovnomerne v interiéry rury a zabezpečuje nepretržitú cirkuláciu vzduchu, čo zaručuje bezkonkurenčnú kvalitu pečenia a výrazné úspory času a energie.

Cook4


Ideálne pečenie z každej strany.

Cirkulácia horúceho vzduchu v rúre Whirlpool pomáha ešte rýchlejšie upiecť vaše obľúbené jedlo. Ventilátor s kruhovým ohrievačom rozptyľuje horúci vzduch v celom priestore rúry tak, aby sa jedlo vždy rovnomerne pieklo z každej strany v čo najkratšom čase.

Horuci vzduch


Pečieme rýchlejšie a lacnejšie!.

Ako skrátiť čas pečenia? Je to ľahké, aj keď ste veľmi hladní! Použite funkciu Ready2Cook a vložte nádobu do rúry bez predhriatia. Získajte fantastický efekt, ktorý skracuje čas pečenia a šetrí energiu.

RedyCook2

Priestor nevyhnutný pre najlepšie výsledky varenia.
Moderný dizajn umožňuje umiestniť všetky plechy na pečenie do ideálne stabilnej polohy a zvýšiť kapacitu na 73 litrov, rovnako ako 5 rôznych úrovní pečenia, zabezpečí komfort varenia pre obľúbené jedlá každého člena rodiny a dokonca aj pre veľkú rodinu najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom bez akéhokoľvek kompromisu. Čas pre hostí!. 

Objem


Vždy vyzerá ako úplne nový.

Práve ste upratali celú kuchyňu, ale na rúre sú stále vidieť odtlačky prstov? To už je minulosť. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave proti odtlačkom zostane povrch rúry stále čistý bez odtlačkov.

Uprava proti otlackom

Nebojte sa o najmladších kuchárov.
Rúra AKZ96270IX je vybavená dodatočnou ochranou na zablokovanie ovládacieho panela rúry. Stačí stlačiť a držať priradené tlačidlá na niekoľko sekúnd, čím zablokujete možnosť zmeny nastavení varenia.

Detska poistaka


Len spoľahlivé uchopenie.

Pohodlie a bezpečnosť pri pečení sú tie veci, na ktoré nikdy nezabudame! Preto sú rúry Whirlpool vybavené teleskopickými vysuvmi, ktoré zaisťujú spoľahlivé uchopenie dosiek a ich ľahký výsuv bez rizika pádu alebo náhodného popálenia.

Teleskop

Malé detaily pre zväčšenie pohodlia.
Veľmi dobre vieme, že každý detail v kuchyni je dôležitý. Rúra Whirlpool AKZ96270IX je vybavená špeciálnymi pántami, ktoré umožňujú jednoduché a tiché zatváranie, aby bolo jej používanie ešte pohodlnejšie.

Softclosing


Znížte účty za elektrinu.

Rúra AKZ96270IX spotrebujemenej elektrickej energie ako štandardné zariadenie triedy A a zároveň zabezpečuje vynikajúci výkon.

Energ.tr. A+

Technické parametre

Energetická trieda A+
Farba Čierna/Nerez
Parné programy Ano
Počet programov Automatické programy
Displej Ano
Typ rúry Teplovzdušná parná so zadným ohrevom
Vnútorný objem rúry L 73
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Ano
Gril Ano
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála + ventilátor ( kWh/cyklus) 0,91
Celkový príkon ( W ) 3650
Napätie ( V ) 220-240
Typ čistenia Smart Clean HYDROlÝZA
Teleskopický výsuv Ano
Ovládanie Elektronické dotykové
Počet roštov 2
Počet a typ plechov 1 x plytký / 1 x hlboký
Rozmery V x Š x H (mm) 595x595x564
Hmotnosť ( kg ) 40,5
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto